WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Mordercy Klaudii i Patrycji zatrzymani!! Policja opublikowała FILM!

Mordercy Klaudii i Patrycji zatrzymani!! Policja opublikowała FILM!

05.08.2016, godz. 17:14
Mordercy Klaudii i Patrycji
foto: policja.pl

Policja zatrzymała dwóch mężczyzn z miejscowości Niestronno w woj. kujawsko-pomorskim, którzy usłyszeli zarzut zabójstwa 15-letniej Klaudii i 23-letniej Patrycji. Ciała dziewczyn zostały wyłowione z Jeziora Wiecanowskiego w miejscowości Chałupska.

Ciała 15-letniej Klaudii i 23-letniej Patrycji, mieszkanek Barcina, zostały znalezione w jeziorze Wiecanowskim w miejscowości Chałupska 5 sierpnia 2016 roku. Jeszcze tego samego dnia policja zatrzymała do przesłuchania podejrzanych mężczyzn w wieku 20 i 21 lat oraz 17-latkę. W piątek popołudniu na podstawie materiału dowodowego prokurator przedstawił zatrzymanym zarzuty zabójstwa obu dziewczyn. Dokładną przyczynę śmierci obu dziewczyn powinna wyjaśnić, zaplanowana na sobotę rano, sekcja zwłok.

Jak udało nam się ustalić, w środę wieczorem 15-letnia Klaudia poinformowała w domu, że wybiera się nad jezioro ze znajomymi. Podobno widziano, jak ona i jej 23-letnia koleżanka Patrycja wsiadają do samochodu Marcina K. Mężczyźni mieli dzwonić do ojca 15-latki z żądaniem okupu w wysokości 10 tys. złotych. Na razie policja nie potwierdziła tej informacji.

Policja umieściła na swojej stronie film z zatrzymania podejrzanych o morderstwo Klaudii i Patrycji. Nagranie dostępne poniżej artykułu

ZOBACZ: Klaudia i Patrycja zostały ZAMORDOWANE! Ich ciała wyłowiono z jeziora [ZDJĘCIA]

Źródło: KWP Bydgoszcz
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: