WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Ryszard Halwa apeluje: Pomóżcie leczyć ciężko chore dzieci

Ryszard Halwa apeluje: Pomóżcie leczyć ciężko chore dzieci

26.11.2016, godz. 04:30
Pomóżcie leczyć ciężko chore dzieci
Ksiądz Ryszard Halwa foto: Andrzej Lange/Super Express

Warto wziąć udział w tej szlachetnej misji. Wraz z księdzem Ryszardem Halwą (51 l.) apelujemy do Czytelników, aby wspomogli go w ciężkim dziele budowy Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II w Warszawie.

Ksiądz Halwa - prezes i twórca Fundacji SOS Obrona Życia Poczętego - przez wiele lat zajmował się potrzebującymi. Pracował m.in. na misjach u Matki Teresy z Kalkuty. Po powrocie do kraju prowadzi podobną działalność nad Wisłą. Ukoronowaniem tej pracy ma być nowoczesny ośrodek udzielający wszelkiego możliwego wsparcia dla rodzin - będą tu pokoje dla samotnych matek, świetlice dla biednych dzieci, stołówka dla ubogich itd.

Szczególnie dużo uwagi poświęci się pomocy ciężko chorym dzieciom. - Zwłaszcza takim, których leczenie jest bardzo ciężkie i z różnych powodów państwo nie jest w stanie zapewnić im całkowitej opieki - wyjaśnia ksiądz.

Każdy datek jest bezcenny! Pieniądze można wysyłać na konto Fundacji SOS Obrona Życia Poczętego: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Szczegóły na stronie: www.fundacjasos.pl/centrum-pomocy-rodzinie/.

Zobacz: Andrzejki 2016. Gdzie bawić się we Wrocławiu? [LISTA IMPREZ]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: