WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polska AKTUALNE ZDJĘCIE TRYNKIEWICZA, jak teraz wygląda Trynkiewicz - akcja na FB: UWAŻAJ! To wirus!

AKTUALNE ZDJĘCIE TRYNKIEWICZA, jak teraz wygląda Trynkiewicz - akcja na FB: UWAŻAJ! To wirus!

14.02.2014, godz. 13:26
Trynkiewicz wirus na FB
foto: Facebook

Jak teraz wygląda Mariusz Trynkiewicz? Mamy aktualne zdjęcie - tak brzmi nazwa linku, który krąży na Facebooku i ma prowadzić użytkowników portalu społecznościowego do rzekomej galerii ze zdjęciami. Uważajcie, tak naprawdę to groźny wirus!

Hakerzy wykorzystali zainteresowanie mediów "Szatanem z Piotrkowa" i stworzyli groźnego wirusa, który uaktywnia się po kliknięciu w link: "Jak teraz wygląda Mariusz Trynkiewicz? Mamy aktualne zdjęcie".

Aby zobaczyć zdjęcie Trynkiewicza, należy kliknąć w podany link, a następnie potwierdzić naszą chęć przejścia do galerii. Kiedy ofiara to zrobi, jest już za późno. Miniatura zostaje udostępniona na naszym profilu na Facebooku. Kiedy nasi znajomi klikają w "udostępniony" przez nas link, dają się wciągnąć w pułapkę i sytuacja się powtarza.

Zobacz: Uzbrojeni do walki z Trynkiewiczem: Zbliż się, a pożałujesz!

Gdy to zrobimy - miniatura zostanie udostępniona na naszym prywatnym profilu facebookowym, wciągając w pułapkę kolejnych znajomych, sugerując jednocześnie, że to my jesteśmy autorami znaleziska.
Czytaj więcej na http://nt.interia.pl/internet/news-nowa-fala-atakow-na-facebooku,nId,1105582?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Idea wirusa jest bardzo podobna do wcześniejszego „Trzy gimnazjalistki w ciąży po zabawie w słoneczko ZOBACZ FILM”. Twórcy tego wirusa wykorzystują w ten sposób naiwność użytkowników portalu społecznościowego i w taki sposób zdobywają "lajki".

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: