WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Amfetamina warta pół miliona zł przechwycona przez policję w Sokółce

Amfetamina warta pół miliona zł przechwycona przez policję w Sokółce

28.09.2016, godz. 13:01
SZOK! 8-latek odurzony AMFETAMINĄ!
SZOK! 8-latek odurzony AMFETAMINĄ! foto: Archiwum

Aż 16 tysięcy dilerski działek amfetaminy przechwycili policjanci z Białegostoku wspomagani przez kryminalnych z Sokółki (woj. podlaskie). To największa w tym roku na Podlasiu i jedna z większych w Polsce ilość narkotyków przejęta przez mundurowych.

Za kratki trafił już 25-letni handlarz zakazanym towarem – czarnorynkowa wartość środków odurzających, które usiłował wprowadzić do obrotu, to około pół miliona złotych!
Owinięte w czarną folię, zaklejone taśmą pakunki zawierające biały proszek ważyły łącznie ponad 8 kilogramów! Badanie narkotesterem potwierdziło, że to amfetamina. Z takiej jej ilości można uzyskać aż 16 tysięcy działek! 25-letni diler, mieszkaniec Sokółki (woj. podlaskie), przewoził je w bagażniku swojego auta, ukryte w kole zapasowym. Policjanci, którzy od jakiegoś czasu tropili mężczyznę, zatrzymali go na krajowej drodze nr 19 niedaleko miejscowości Czarna Białostocka. Czarnorynkową wartość przejętego przez mundurowych nielegalnego towaru oszacowano na nie mniej niż pół miliona złotych. Ponadto, w schowku auta dilera, policjanci zabezpieczyli ponad 10 tys. zł. Funkcjonariusze sprawdzają jeszcze, skąd wziął zakazany towar i gdzie miał on trafić. Handlarzowi grozi nawet 10 lat w więzieniu

Zobacz: Rodzice Wiktorii z Krapkowic: Morderca naszej córki znowu kogoś zabije!

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: