WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polska Andrzejki 2016. Gdzie bawić się we Wrocławiu? [LISTA IMPREZ]

Andrzejki 2016. Gdzie bawić się we Wrocławiu? [LISTA IMPREZ]

26.11.2016, godz. 17:05
andrzejki, zabawy andrzejkowe, wróżby na andrzejki, wróżby
foto: EAST NEWS

Andrzejki 2016 Wrocław. Już 30 listopada będziemy obchodzić andrzejki - święto podczas którego wróżymy i lejemy wosk. SE.pl postanowił sprawdzić, do których miejsc warto wybrać się we Wrocławiu 30 listopada. Sprawdźcie, gdzie bawić się podczas andrzejek 2016 we Wrocławiu.

Andrzejki 2016. Już niedługo, bo 30 listopada wszyscy fani i wielbiciele wróżb będą kolejną mieli okazję by poznać swoją przyszłość. A wszystko ze względu na andrzejki, które co roku są świetną okazją do lania wosku i wróżenia. Gdzie spędzić andrzejki 2016 we Wrocławiu? SE.pl postanowil to sprawdzić. Ciekawie będzie już w weekend przed andrzejkami. 26 listopada w Alibi Club, gdzie odbędzie się koncert muzyki House. Start o godzinie 20. wstęp 10 złotych. Interesująco zapowiada się również wieczór w HAH. Początek imprezy o godzinie 20.30, na parkiecie zaprezentują się Hell, Late Purgatory, Matthew F Heaven, Karoke z Jazdą. Wstęp od 15 złotych. Dla chętnych przyszłość będzie przepowiadać wróżka. Wstęp od 15 złotych. Spragnieni andrzejkowych emocji dobrej zabawy mogą również szukać w Aquaparku. Wstęp od 70 złotych od osoby i 120 złotych od pary. W programie wróżby i wiele tanecznych zabaw. Wiele wrażeń z pewnością dostarczy również noc w Domówce - tam wystąpią Dj Bark i DJ Break.

SE.pl życzy wszystkim udanych andrzejek 2016!

Zobacz: Andrzejki 2016. Gdzie bawić się w Krakowie? [LISTA IMPREZ]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: