WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Anton Sizych - MAKABRYCZNE ZDJĘCIA ofiar katastrofy smoleńskiej na rosyjskim forum TO JEGO ROBOTA

Anton Sizych - MAKABRYCZNE ZDJĘCIA ofiar katastrofy smoleńskiej na rosyjskim forum TO JEGO ROBOTA

18.10.2012, godz. 14:32
Wrak Tu-154
foto: EAST NEWS

Anton Sizych z Barnaułu - to do niego należy blog, na którym umieszczono makabryczne zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej. Co wiadomo o autorze bloga? Na pewno tyle, że wcale nie czuje się zniesmaczony tym co zrobił!

MAKABRYCZNE ZDJĘCIA z katastrofy smoleńskiej >>>>>

Makabryczne zdjęcia ciał ofiar katastrofy smoleńskiej pojawiły się na blogu należącym do Antona Sizycha z Barnaułu, który występuje pod nickiem Gorożanin iz Barnauła. O blogerze nie ma żadnych informacji - jedyne co wiadomo to to, że ma 51 lat i żonę.

Zdjęcia ciał ofiar katastrofy smoleńskiej Sizych anonsuje jako kompilację dwóch tekstów innego blogera - Tatiany Karacuby.

Rosyjska gazeta - ROSSISKAJA GAZIETA donosi jednak, że zdjęcia wcale nie muszą pochodzić od rosyjskiego blogera. Równie dobrze mógł je opublikować Polak, któremu zależy na podgrzaniu atmosfery politycznej!

CZYTAJ WIĘCEJ: Rosyjska gazeta sugeruje, że zdjęcia ofiar wyciekły z POLSKI!!!

Sizych stwierdza, że wydarzenia z 10 kwietnia 2010 wcale nie były nieszczęśliwym wypadkiem, tylko z góry ukartowanym mordem o charakterze rytualnym. Tak samo ocenia katastrofę rosyjskiego samolotu pasażerskiego Suchoj SuperJet w Indonezji w maju tego roku, zatonięcie promu "Bułgaria" na Wołdze w lipcu 2011 roku, zabójstwa dwóch dziewczynek w Sewastopolu, na Krymie, w lutym 2011 roku oraz katastrofę śmigłowca Mi-8 na Ałtaju w styczniu 2009 roku.

Polscy i rosyjscy śledczy dążą do ustalenia, kto i w jakim celu opublikował makabryczne zdjęcia ofiar smoleńskich.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: