WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Antykoncepcja sprzyja zdradzie?! DZIWNE słowa ekspertki MEN

Antykoncepcja sprzyja zdradzie?! DZIWNE słowa ekspertki MEN

03.11.2016, godz. 13:23
Dr hab. Urszula Dudziak, prof. KUL
Dr hab. Urszula Dudziak, prof. KUL foto: http://www.kul.pl

Prof. Urszula Dudziak, która jako ekspert Men ma zająć się opracowaniem programu  "Wychowania do życia w rodzinie" twierdzi, że stosowanie antykoncepcji nie tylko prowadzi do uzależniania od seksu, ale również do zdrady! Jej zdaniem kobiety zabezpieczające się przed ciążą stają się też bardziej rozwiązłe.

Prof. Urszula Dudziak z KUL kilka dni temu została ekspertem Ministerstwa Edukacji Narodowej i ma opracować nowe podstawy programowe dotyczące nauczania do życia w rodzinie. Jak podaje "Gazeta Wyborcza" jest częstym gościem w programach w TV Trwam i na antenie Radia Maryja. W 2014 roku w trakcie wystąpienia na konferencji "Poznaj prawdę o antykoncepcji. Antykoncepcja czy naturalne planowanie rodziny" prof. Dudziak wymieniała skutki stosowania pigułek antykoncepcyjnych. Jej słowa wzbudzają sporo kontrowersji, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że nie są one potwierdzone naukowo. Przekonywała wtedy, że stosowanie kondomów i tabletek antykoncepcyjnych to prosta droga do takich "dysfunkcji" jak hedonizm, instrumentalne traktowanie człowieka, uzależnienie od seksu, poczucie niesprawiedliwości i krzywdy, oziębłość i skłonność do zdrady. Jej zdaniem kobiety stosujące pigułki, dzięki zabezpieczeniu przed niechcianą ciążą, stają się bardziej rozwiązłe. – Antykoncepcja jest przejawem niedojrzałości – mówiła wtedy profesor Dudziak.

Wiele zatem wskazuje, że nowa ekspert od "Wychowania do życia w rodzinie" nie pozwoli na to, aby dzieci w szkołach były nauczane o antykoncepcji. Aleksandra Józefowska z Grupy Edukatorów Seksualnych PONTON uważa, że po nowej ekspertce można się spodziewać, iż będzie forsowała jeden, właściwy jej zdaniem, model rodziny – małżeństwo z dziećmi - podaje RadioZet.

Zobacz: Tabletki antykoncepcyjne WYCOFANE ze sprzedaży!

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: