WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Warszawa: 16 osób rannych po zderzeniu autobusu z tramwajem [UTRUDNIENIA, KORKI, OBJAZDY]

Warszawa: 16 osób rannych po zderzeniu autobusu z tramwajem [UTRUDNIENIA, KORKI, OBJAZDY]

10.08.2016, godz. 09:48
karetka pogotowia, pojazd uprzywilejowany
foto: Skoda Auto

16 osób zostało rannych po tym, gdy na Rondzie Wiatraczna autobus linii 188 zderzył się z tramwajem linii 24. Na razie nie ma informacji o tym, że ktoś z pasażerów został przetransportowany do szpitala. W związku z wypadkiem, kierowcy oraz pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami - ruch tramwajowy jest wstrzymany, zamknięty jest także jeden z pasów do skrętu w ulicę Grochowską.

Do wypadku doszło na Rondzie Wiatraczna. Autobus linii 188 w pewnym momencie zderzył się z tramwajem, a potem uderzył w samochód. W wyniku wypadku 16 osób zostało poszkodowanych, z informacji policji wynika, że nikt nie trafił do szpitala. W związku z tym zdarzeniem kierowcy oraz pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami - ruch tramwajowy jest wstrzymany, zamknięty jest także jeden z pasów do skrętu w ulicę Grochowską.

- W związku ze zdarzeniem drogowym w rejonie RONDA WIATRACZNA występują utrudnienia w kursowaniu tramwajów linii 3, 6, 9,22, 24.Tramwaje linii 3, 6, 9, 24 jadące od strony mostu Poniatowskiego i ul. Targowej skrócone zostały do pętli WIATRACZNA. Za powstałe utrudnienia serdecznie Państwa przepraszamy - czytamy na stronie ZTM.

Czytaj: Makabryczny wypadek pod Obornikami. Pięć osób SPŁONĘŁO! [ZDJĘCIA]

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: