WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska AWARIA sieci wodociągowej pod Warszawą. Mieszkańcy zostaną BEZ WODY nawet przez 2 dni

AWARIA sieci wodociągowej pod Warszawą. Mieszkańcy zostaną BEZ WODY nawet przez 2 dni

03.07.2017, godz. 11:50
woda, kran
foto: Archiwum

Awaria wodociągu pod Warszawą spowodowała problemy w dostawie wody bieżącej dla mieszkańców Pruszkowa i Komorowa pod Warszawą. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji poinformowało, że już trwa naprawa awarii magistrali wodociągowej w Alejach Jerozolimskich. Jej usuwanie może potrwać nawet do 36 godzin.

Awaria magistrali wodociągowej pod Warszawą. Bez wody może zostać kilka tysięcy mieszkańców Komorowa i Pruszkowa pod Warszawą. MPWiK poinformowało na swojej stronie internetowej, że przerwa w dostawie zacznie się o godz. 9.00. "W celu usunięcia awarii konieczne jest wyłączenie magistrali, co będzie skutkowało obniżeniem ciśnienia wody lub całkowitym jej brakiem w części Komorowa oraz na osiedlach Prusa, Staszica, Parkowa, Śródmieście i Ostoja w Pruszkowie" - czytamy w komunikacie Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji. O tym, kiedy będzie woda i usterka wodociągu zostanie usunięta dowiemy się dziś około godziny 15:00. Mieszkańcy Pruszkowa i Komorowa muszą liczyć się z brakiem wody nawet przez 36 godzin.

Na czas braku wody w Pruszkowie i Komorowie zostaną uruchomione awaryjne ujęcia w Pruszkowie. Ponadto zostaną podstawione beczkowozy w następujących punktach: ul. Emancypantek róg Lalki, ul. Antka róg Placówki, ul. Emancypantek 8, ul. Bolesława Prusa 35, ul. Akacjowa 6, ul. Powstańców 10, ul. Kopernika róg ul. Hubala.

Zobacz: Uważaj na nieświeże ryby! Po czym je poznać?

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: