WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Bank pomocy Super Expressu

Bank pomocy Super Expressu

07.07.2008, godz. 02:00

W każdy poniedziałek w naszym Banku Pomocy zamieszczamy fragmenty listów ludzi zrozpaczonych. Mamy nadzieję, że nie pozostaną bez odpowiedzi. Anonsy opatrzone są numerami, na które należy powoływać się w przypadku korespondencji. Informacje otrzymać można pod tel. 022 515-94-04

Warmińsko-Mazurskie (2673)

Sama wychowuję dwie córki w wieku 18 i 14 lat. Od dwóch lat jestem berobotna. Bez prawa do zasiłku. Nasz dochód to 865 zł (zaliczka alimentacyjna, zasiłek rodzinny i pielęgnacyjny). Pieniądze te starczają jedynie na utrzymanie, a przecież trzeba jeszcze zrobić opłaty. Będę wdzięczna za każdą pomoc.

Kujawsko-Pomorskie (2674)

Mam dwie małe córki. Mąż jest alkoholikiem, jestem w separacji i wystąpiłam do sądu o przyznanie alimentów. Oprócz zasiłku rodzinnego nie mam stałych dochodów. Trochę pomaga mi opieka społeczna i rodzina. Niestety, pomoc nie jest duża i ciągle brakuje mi na wszystko - żywność, odzież, buty, pieluchy. Z góry dziękuję za każdą pomoc.

Podkarpackie (2675)

Mamy dwóch synów w wieku 20 i 17 lat oraz 15-letnią córkę. Jestem inwalidą I grupy, wymagam stałej opieki. Utrzymujemy się z renty, która z dodatkiem pielęgnacyjnym wynosi 862 zł. Po opłaceniu należności niewiele zostaje nam na życie. Znaczną część naszego dochodu pochłaniają leki. Brakuje na żywność, odzież, buty, po prostu na wszystko. Będziemy wdzięczni za okazaną nam pomoc.

tagi: bank pomocy
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: