WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Białystok: Skuty w kajdanki uciekł z budynku prokuratury

Białystok: Skuty w kajdanki uciekł z budynku prokuratury

26.09.2016, godz. 10:30
Białystok: Skuty w kajdanki uciekł z budynku prokuratury
foto: Policja

Złodziejski fach wymaga sprytu. Takim niewątpliwie popisał się Paweł Gliwa (29 l.), któremu udało się uciec konwojującym go śledczym z budynku Prokuratury Rejonowej w Białymstoku. Wyczyn ten godzien jest odnotowania tym bardziej, że mężczyzna był skuty w kajdanki, a na nogach miał klapki.

Do spektakularnej ucieczki doszło w niedzielne wczesne popołudnie. Podejrzewany o szereg włamań i kradzieży 26-latek jakimś cudem zdołał się wymknąć stróżom prawa i opuścić budynek Prokuratury Rejonowej przy ul. Mickiewicza 103 w Białymstoku. Błąd może zdarzyć się każdemu, a wykiwani przez złodzieja śledczy próbują go teraz naprawić. I apelują o pomoc.
Poszukiwany to Paweł Gliwa, syn Józefa i Marzeny, urodzony w 1990 roku w Bychowie, ostatnio zamieszkały przy ul. Sienkiewicza w Czarnej Białostockiej. Mężczyzna jest szczupły, ma około 185 cm wzrostu, ciemne, proste, krótko ostrzyżone włosy, lekki zarost na twarzy, podbródek z wyraźnym dołkiem, zaś przy górnej lewej powiece tatuaż w postaci kreski. Podobny tatuaż nosi też przy nadgarstku dłoni. W chwili ucieczki miał założone z przodu kajdanki, ubrany był w biały podkoszulek, szarą, wkładaną przez głowę bluzę z logo „4F” z dekoltem w serek, granatowe dżinsy z przetarciami, białe skarpety oraz granatowe klapki.
Osoby, które widziały tego mężczyzną lub mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu proszone są o natychmiastowy kontakt z policją pod alarmowym numerem telefonu 112.

Zobacz: Dramat! Molestowana dziewczynka ma wrócić w ręce oprawcy!

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: