WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polska Krzysztof Rutkowski blog. Świat przestępczy, motyw zemsty, duże pieniądze - kolejna trudna sprawa detektywa Rutkowskiego

Krzysztof Rutkowski blog. Świat przestępczy, motyw zemsty, duże pieniądze - kolejna trudna sprawa detektywa Rutkowskiego

19.02.2014, godz. 17:26
Detektyw Krzysztof Rutkowski
foto: rutkowski.patriot24.net

Detektyw Krzysztof Rutkowski nie zwalnia tempa ani na sekundę, w tym momencie prowadzi aż kilkanaście spraw! 19 lutego w Bydgoszczy odbyła się konferencja prasowa dotycząca zaginięcia Adama Frąszczaka. Detektyw Rutkowski nie wyklucza porwania, najczarniejszy scenariusz zakłada zabójstwo.

Detektyw Rutkowski podczas konferencji prasowej w Bydgoszczy zdradził szczegóły dotyczące zaginięcia Adama Frąszczaka, mężczyzny, który od ponad pół roku nie daje znaku życia. Rutkowski od miesiąca zajmuje się sprawą i bada wszelkie wątki.

- W grę wchodzi motyw porwania, a nawet zabójstwa - mówi dla "Se.pl" Krzysztof Rutkowski. - Zaginiony Adam Frąszczak miał powiązania z ludźmi ze świata przestępczego z Pomorza, Wielkopolski i województwa kujawsko-pomorskiego - dodaje detektyw.

Zobacz: Krzysztof Rutkowski oskarża: Znalazłem bandytę, a Niemcy nie chcą go aresztować!

Detektyw Rutkowski nie wyklucza motywu zemstu - Pan Adam był powiązany z biznesem, który mógł go narazić na utratę zdrowia lub nawet życia - mówi Rutkowski.

W konferencji w Bydgoszczy wzięła udział zaangażowana w śledztwo 21-letnia córka pana Adama, Iga.

Dużo pracy, ale i sukcesy

Detektyw Krzysztof Rutkowski prowadzi jednocześnie kilkanaście spraw.

- Pogodzenie pracy z życiem prywatnym jest bardzo trudne. Szczególnie ubolewa nad tym moja narzeczona Maja - mówi Rutkowski. - Ale to jest moja praca. Na przykład dzisiaj udało nam się doprowadzić do uwolnienia polskiej matki i jej dziecka z Londynu. Dla takich chwil warto się poświęcać - podkreśla Rutkowski.

Krzysztof Rutkowski nie zamierza zwalniać tempa. 20 lutego odbędzie się kolejna konferencja prasowa, tym razem będzie dotyczyć potrącenia mężczyzny przez nieznanego sprawcę w Koszalinie.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: