WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Borne Sulinowo: 4-letni chłopiec wypadł z okna mieszkania na czwartym piętrze. Matka była pijana

Borne Sulinowo: 4-letni chłopiec wypadł z okna mieszkania na czwartym piętrze. Matka była pijana

25.04.2010, godz. 12:51
Policja
foto: Brak agencji
4-letni chłopiec walczy o życie w szpitalu w Szczecinie. Dziecko wypadło przez okno z czwartego piętra kamienicy w Bornem Solinowie. Chłopca nie dopilnowała matka, która w chwili tragedii była pijana. Kobieta miała w organizmie 1,4 promila alkoholu, ale nie została zatrzymana przez policję.

Do tragedii doszło w sobotę ok. 16.00. 4 - letni chłopczyk najprawdopodobniej wdrapał się na parapet kuchennego okna i wypadł. Teoretycznie powinna go wówczas pilnować matka. Kobieta była w tym czasie mieszkaniu, ale znajdowała się w drugim pomieszczeniu – była pijana. Policja, która przyjechała na miejsce od razu poddała matkę 4-latka badaniu alkomatem, urządzenie wskazało 1,4 promila.

Przeczytaj koniecznie: Dziadkowice, podlaskie: Pijany jak bela ksiądz zabił pasażera

Ojciec dziecka o tragedii dowiedział się już po fakcie. W chwili wypadku nie było go w domu. On również był pijany miał 2,2 promila alkoholu we krwi.

Chłopiec przeżył upadek z czwartego piętra. Z poważnymi obrażeniami jamy brzusznej zostało zabrane przez śmigłowiec do szpitala w Szczecinie. Jest utrzymywany w farmakologicznej śpiączce.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: