WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska BURZE w Polsce 05.08.2012 - NA ŻYWO. GDZIE jest burza - MAPA BURZOWA

BURZE w Polsce 05.08.2012 - NA ŻYWO. GDZIE jest burza - MAPA BURZOWA

05.08.2012, godz. 14:47
BURZE w Polsce 05.08.2012 - NA ŻYWO. GDZIE jest burza - MAPA BURZOWA
Burze nad Polską, godzina: 14:45. foto: PrintScreen gdziejestburza.pl

IMGW informuje, że Polska jest pod wpływem zatoki niskiego ciśnienia z układem frontów atmosferycznych związanych z niżem znad południowej Szwecji. To sprawia, że czekają nad likalne gwałtowne burze, opady deszczu, silne porywe wiatru oraz opady gradu! Gdzie są i gdzie będą burze w piątek 04.08.2012? MAPY z burzami aktualizowane na żywo tylko na se.pl.

IMGW informuje, że Polska jest pod wpływem zatoki niskiego ciśnienia z układem frontów atmosferycznych związanych z niżem znad południowej Szwecji. To sprawia, że czekają nad likalne gwałtowne burze, opady deszczu, silne porywe wiatru oraz opady gradu!

W niedzielę, 05.08.2012, na zachodzie kraju mogą występować burze i silne opady deszczu. W pozostałej części kraju lokalnie będzie padał deszcz. Należy przygotować się także na silne porywy wiatru.

BURZE w Polsce ONLINE: Aktualizowane informacje o burzach na mapach znajdują się również na portaluGdzieJestBurza.pl oraz Blids.de. 

Mapa na portalu Blids.de pokazuje burze w Polsce w czasie dwóch godzin. Każdy kolor odpowiada 15 minutom. Od najnowszych: czerwone - pomarańczowe - żółte - zielone - niebieskie - granatowe - fioletowe - różowe.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: