WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polska Bus z Litwy staranował traktor. Dziewięć osób rannych! [ZDJĘCIA]

Bus z Litwy staranował traktor. Dziewięć osób rannych! [ZDJĘCIA]

21.09.2016, godz. 15:38
Wypadek busa
foto: www.kolno.policja.gov.pl

Bus na litewskich numerach rejestracyjnych najechał na tył rolniczego ciągnika z doczepionym rozrzutnikiem. Kierujący traktorem rolnik oraz osiem kobiet podróżujących busem z obrażeniami ciała trafiło do szpitali. Na szczęście, nikt nie zginął.

Do niezwykle groźnego wypadku doszło przed północą na krajowej drodze nr 61 niedaleko wsi Stawiane (woj. podlaskie). Wszystko wskazuje na to, że Litwin kierujący busem marki mercedes zbyt mocno dociskał pedał gazu. Auto błyskawicznie zbliżyło się na niebezpieczną odległość do jadącego w tym samym kierunku ciągnika rolniczego z rozrzutnikiem i uderzyło w jego tył. Na skutek uderzenia maszyna rolnicza przewróciła się na bok. W wypadku ucierpiało aż dziewięć osób – rolnik i osiem pasażerek busu. Wszyscy trafili do szpitali w Grajewie i Łomży. Kierowca mercedesa był trzeźwy. Przyczyny i okoliczności wypadku ustalają funkcjonariusze drogówki z Kolna.

Czytaj: Strzelanina na Okęciu. GŁUPKOWATY żart pracownika lotniska [ZDJĘCIE]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: