WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Cezary Mończyk - król seksbiznesu nie żyje. W czerwcu przypada rocznica jego śmierci

Cezary Mończyk - król seksbiznesu nie żyje. W czerwcu przypada rocznica jego śmierci

13.06.2013, godz. 10:41
Król SEKSbiznesu nie żyje
Cezary Mończyk nie żyje foto:

Cezary Mończyk (†60 l.) nie żyje! Był królem życia. Obracał się wśród pięknych kobiet, jeździł szybkimi samochodami, był specem od erotycznych spektakli. Jego show dobiegło końca w Turcji. Gwiazdora znaleziono w hotelowej łazience. Miał rozbitą głowę. Zawał, wypadek czy może morderstwo? Zmarł 3 czerwca 2013 roku.

Cezary Mończyk żył szybko. Ciągle w rozjazdach i co noc w innym mieście, gdzie organizował erotyczne przedstawienia z udziałem swoich pięknych modelek. Ale Polacy znają go głównie z kontrowersyjnego programu dokumentalnego "Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym". Wyjechał do Turcji, by odpocząć...

>>> Ostatni wywiad Mończyka: Przed nadmiar seksu stanęło mi serce

- Tatę znaleziono leżącego na podłodze łazienki hotelu, w którym mieszkał - mówi Malwina Mończyk (27 l.), córka zmarłego. - Miał rozciętą głowę, nie wiemy jednak co było przyczyną zgonu.

- Być może miał zawał, bo od dłuższego czasu chorował na serce - dodaje jej brat Tomasz (29 l.). - Czekamy na wyniki sekcji zwłok.

Mończyk w Turcji bawił kilka dni. Wypoczywał w kurorcie Marmaris nad Morzem Egejskim. Do Polski miał wrócić 7 czerwca. Planował już kolejną zagraniczną eskapadę. W wakacje chciał polecieć do Egiptu. W międzyczasie miał udać się do Londynu, gdzie od ośmiu lat przebywa jego córka. Po informacji o śmierci taty to ona przyjechała do Łodzi, gdzie mieszkał.

Sprowadzenie ciała będzie kosztować 20 tysięcy

Ciało Mończyka zostanie skremowane i pochowane w rodzinnym grobie na łódzkim cmentarzu Kurczaki. - Tam leżą jego rodzice - mówi pani Malwina.

Termin pogrzebu nie jest jeszcze znany. Najpierw trzeba dopełnić wszystkich formalności i sprowadzić zwłoki zmarłego. A to koszt aż 20 tysięcy złotych.

Cezary Mończyk popularność zyskał dzięki występom w serialu "Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym". Był właścicielem agencji modelek, która organizowała pokazy erotyczne. Dziewczyny przez niego zatrudniane walczyły ze sobą w kisielu, prezentowały skąpą bieliznę, tańczyły na rurze.

Zobacz zdjęcia z pogrzebu Czarka Mończyka

Organizował też wybory miss mokrego podkoszulka. Ostatnio skupił się na pokazach bielizny erotycznej w dyskotekach. Chciał się zakochać. Marzył o nowej dziewczynie. "Nieruszanej" - jak sam mówił. Chciał też zagrać w filmie fabularnym. Miał już nawet gotowych kilka scenariuszy, szukał producenta. - Był wesołkiem i na pewno chciał, żeby go takim zapamiętać - mówią jego dzieci.

Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym

"Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym", serial nadawany przez Telewizję Polską w 2003 roku. Odsłaniał kulisy polskiego seksbiznesu. Jego głównymi bohaterami byli Cezary Mończyk i Joanna oraz Mirosław Naturalni. Program, który w szczytowym momencie oglądało nawet osiem milionów widzów, wzbudzał ogromne kontrowersje.

autor: Dariusz Kucharski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: