WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Chcieli być sprytni. Może by się udało, ale wszystko zarejestrował monitoring... Zobacz przezabawne WIDEO

Chcieli być sprytni. Może by się udało, ale wszystko zarejestrował monitoring... Zobacz przezabawne WIDEO

09.08.2016, godz. 13:46
Źródło: "Super Express"

Miejski monitoring w Bydgoszczy czujnym okiem zarejestrował niecodzienny widok dwóch złodziejaszków, którzy z trudem, mimo że wspólnymi siłami, targali skradzoną beczkę z piwem. W trakcie tego wysiłku najwyraźniej wpadli na pomysł, że zamaskują ją w mijanych krzakach. Na ich nieszczęście, wybrali sobie miejsce pod samą kamerą. Zobaczcie, co wyprawiali, żeby schować łup!

Chcieli być sprytni i może by się im udało, gdyby nie fakt, że cały ich wyczyn wydarzył się bezpośrednio w polu widzenia kamery monitoringu miejskiego. W ubiegły piątek dwaj pijani mężczyźni, 54 i 53-latek, skradli beczkę piwa z pobliskiego lokalu. Wędrowali z ciężkim łupem, niosąc go wspólnymi siłami i w trakcie tego wysiłku ich poczynania zaobserwował monitoring miejski. Szczególną uwagę obsługi kamer przyciągnęli w momencie, gdy z rozmachem wpadli w mijane krzaki, przeciążeni wagą łupu. Następnie z trudem wyczołgali się z miejsca upadku i zaczęli zrywać i rozkopywać rosnącą tam zieleń, by ukryć w niej srebną beczkę. W trakcie tych fascynujących działań zastali ich funkcjonariusze. Wtedy okazało się, że kreatywni panowie skradli nie jedną, a dwie beczki - druga była już schowana w tych samych krzakach, ale kilka metrów dalej. Obaj zostali zatrzymani i odstawieni do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem wykazało około 2 promili alkoholu w ich organizmach. Śledczy z bydgoskiego Szwederowa na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili im zarzut kradzieży, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Zobacz też: Policjanci interweniowali u płaczących staruszków. Zobacz, co się stało! [ZDJĘCIA]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: