WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Chrzanów: Amant PORWAŁ 13-latkę. Pomóż ją odnaleźć

Chrzanów: Amant PORWAŁ 13-latkę. Pomóż ją odnaleźć

18.11.2016, godz. 05:00
porwali 13-latkę
foto: Policja

Na jednej z ulic w Chrzanowie (woj. małopolskie) doszło do porwania 13-letniej Anny Fürschke. Niezidentyfikowani mężczyźni wciągnęli ją do samochodu na ulicy Jagiellońskiej. Poruszali się srebrnym mercedesem. Policja prosi każdego, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania dziewczynki o kontakt pod nr tel. 32 624 62 00 lub 997 i 112. Rodzina Anny podejrzewa, że sprawca porwania jest Rom, który chce ją poślubić.

13-letnia Anna Fürschke została uprowadzona na ulicy Jagiellońskiej w Chrzanowie w dniu 15 listopada około godziny 16:00. Mężczyźni, którzy ją porwali poruszali się samochodem marki mercedes w kolorze srebrnym. W chwili uprowadzenia 13-latka miała na sobie czarną kurtkę z kapturem, czarną spódnicę i czarne buty do kostki. Dziewczynka ma około 165 centymetrów wzrostu i waży około 50 kilogramów. Ma pociągłą twarz, brązowe oczy i ciemne, długie do pasa włosy. Każdy, kto posiada jakąkolwiek informację o miejscu przebywania uprowadzonej dziewczynki proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Chrzanowie - (32) 32 624 62 00, z najbliżsżą jednostką policji lub pod numerami alarmowymi 112 oraz 997. Zrozpaczona rodzina prosi o pomoc w odnalezieniu córki.

13-latka porwana przez amanta?

Rodzina 13-letniej Anny podejrzewa, że za porwaniem stoi Rom, któremu dziewczynka wpadła w oko. - Jeden z nich, 19-latek chce ją poślubić. Kręcił się koło Seleny od kilku dni. Na pewno wywiózł ją do Niemiec, gdzie mieszka - przytacza słowa Kazimierza, starszego brata dziewczynki, portal gazetakrakowska.p. Brat porwanej podkreśla, że Anna mimo dojrzałości fizycznej, nadal ma psychikę małego dziecka.

Zobacz: Toruń: policjanci bili go w krocze, stracił nerkę! Dostanie wielkie odszkodowanie

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: