WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska "Chytre baby z Radomia" na Biegu Niepodległości. Biegacze oburzeni

"Chytre baby z Radomia" na Biegu Niepodległości. Biegacze oburzeni

16.11.2016, godz. 11:35
Bieg Niepodległości
foto: internet

Historia "Chytrej baby z Radomia" zawładnęła sercami i umysłami Polaków od 2012 roku. I choć dla wielu jest wciąż powodem do śmiechu i do tworzenia kolejnych memów, część internautów zdążyła już zapomieć o cwanej kobiecie. Niestety, czasem zdarzają się naśladowcy "chytrej baby z Radomia"...

Święto Niepodległości to zawsze okazja do wielkiego świętowania. Nie inaczej było w Poznaniu, gdzie zorganizowano 1. Bieg Niepodległości. Po biegu na uczestników czekały okolicznościowe medale w kształcie mieczy oraz rogale świętomarcińskie. Niestety, trasa biegu została tak zaplanowana, że, aby wbiec na metę, uczestnicy musieli... stać w kolejce. Co jednak najgorsze, część uczestników zachowała się niczym "Chytra baba z Radomia" i postanowiła skorzystać z okazji, by zabrać po kilka medali oraz słodkich bułek. Organizatorzy zapewnili, że wszystkie osoby, które nie otrzymały upominków, otrzymają je pocztą. Internauci nie pozostawiają jednak suchej nitki na organizatorach.

Czytaj: Chytra baba z Radomia to już przeszłość. Zobacz, jak chytrusy rzuciły się na darmowe pączki! [WIDEO]

- Z pewnością należą wam się wyjaśnienia co do zaistniałej sytuacji na mecie. Jak zapewne wiecie w środkowej części stawki biegacze zaczęli się gromadzić tuż za linią mety i w pewnym momencie powstał zator. Ze względu na troskę o wasze bezpieczeństwo i zdrowie postanowiliśmy niezwłocznie interweniować, tj. poszerzyć lej mety i zmniejszyć kontrolę wydawania produktów, aby przyspieszyć poruszanie się zawodników w tej strefie. W konsekwencji, jak część z was zauważyła, wzrosła liczba pobieranych przez uczestników wód i rogali z czego zdawaliśmy sobie sprawę podejmując ten krok - napisali organizatorzy na profilu na Facebooku.


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: