WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Ciało Magdaleny Żuk wróciło do Polski [ZDJĘCIA]

Ciało Magdaleny Żuk wróciło do Polski [ZDJĘCIA]

19.05.2017, godz. 11:06
ZWŁOKI MAGDALENA ŻUK
ZWŁOKI MAGDALENA ŻUK foto: Super Express

Sprawa Magdaleny Żuk. 18 maja do Polski zostało przetransportowane ciało tragicznie zmarłej 27-latki - samolot na pokładzie którego znajdowała się z trumna ze zwłokami Magdaleny Żuk wylądował na Okęciu w Warszawie, zaś potem ciało tragicznie zmarłej Polki zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej do Wrocławia. Co dokładnie spowodowało śmierć Magdaleny Żuk. To kluczowe pytanie, na które odpowiedzi próbują znaleźć śledczy.

Sprawa śmierci Magdaleny Żuk to jedna z najbardziej tajemniczych spraw ostatnich tygodni - 30 kwietnia 27-letnia Polka zmarła w wyniku odniesionych obrażeń po wyskoczeniu z okna. Nie wiadomo jednak, co doprowadziło Magdalenę Żuk do takiego zachowania. Śledczy, którzy pracują przy sprawie, zadają sobie również pytanie, co spowodowało bardzo dziwne zachowanie Polki dwa dni wcześniej, w hotelu. Być może przełomowa okaża się druga sekcja zwłok, którą zaplanowano na 19 maja. Nadzór nad śledztwem objął minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

Ciało Magdaleny Żuk zostało przetransportowane do Polski 18 maja. Z warszawskiego lotniska Okęcie, zwłoki Magdaleny Żuk zostały przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej do Wrocławia. Tuż przed przeprowadzeniem sekcji, śledczy mają przebadać ciało 27-latki tomografem.

Więcej informacji i szczegółów w jutrzejszym wydaniu "Super Expressu".

Czytaj: Druga sekcja zwłok Magdaleny Żuk. Co wykażą kolejne badania [WIDEO]

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: