WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Co za BYDŁO! Zrobili melanż NA CMENTARZU, załatwiali się na groby!

Co za BYDŁO! Zrobili melanż NA CMENTARZU, załatwiali się na groby!

04.11.2016, godz. 18:31
wirtualny cmentarz
foto: Pixabay.com

Kętrzynnews.pl poinformował, że tamtejsi policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy urządzili sobie pijacką imprezę na cmentarzu. Sprawcy zostali złapani na gorącym uczynku. Pijani panowie oprócz spożywania alkoholu mieli również załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne na pomniki zmarłych!

Do zdarzenia doszło w czwartek, gdy to ok. godziny 16 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie został powiadomiony, że na Cmentarzu Komunalnym w Kętrzynie dwóch mężczyzn pije piwo i rozbija znicze. Funkcjonariusze skierowani na miejsce zdarzenia bez problemu znaleźli mężczyzn po donośnych wulgarnych okrzykach oraz odgłosach tłuczonego szkła.

Ewelina Piaścik z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie powiedziała: - Jak się okazało, dwóch mężczyzn rzucało zniczami, natomiast jeden z nich załatwiał potrzebę fizjologiczną na jeden z pomników. Z relacji świadka wynikało także, że mężczyźni kładli się na nagrobki zmarłych.

Pijani mężczyźni zostali zatrzymani. Mają 31 i 32 lata. Po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzut znieważenia miejsc spoczynku zmarłych, za co kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do dwóch lat.

Zobacz także: Wielki wybuch w Sosnowcu! Miasto żegna się ze Szkieletorem [ZDJĘCIA]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: