WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Czarny piątek. POBILI go w Lidlu! [WIDEO]

Czarny piątek. POBILI go w Lidlu! [WIDEO]

29.11.2016, godz. 16:43
LIDL logo
foto: EAST NEWS

Pewien mężczyzna, który kręci filmy i publikuje je nam popularnym serwisie YouTube nagrał incydent, który przytrafił mu się w jednym z wrocławskich sklepów Lidl. Gdy podczas wędrowania po sklepie z kamerą pracownik zwrócił mu uwagę, że nie może nagrywać, wywiązała się kłótnia, w wyniku której YouTuber został pobity.

"Chciałem na własnej skórze przekonać się jak to jest być w centum akcji na #BlackFriday. Wybrałem się do Lidla i przyglądałem się sytuacji, nic nie zapowiadało takiego obrotu sprawy..." tłumaczy swoje nagranie autor publikacji. Przekonał się - dosłownie - na własnej skórze. Filmik, który nagrał zaczyna się od momentu kłótni, jaka wywiązuje się między autorem, a obsługą sklepu. Ci informują go, że nie może nagrywać w sklepie i grożą mu policją. Z tego wynika "pyskówka" -  autor nie chce wyłączyć kamery, więc jeden z obecnych tam pracowników reaguje agresją. Słychać szarpaninę, a po tym głos świadka zdarzenia, który oferuje swój numer telefonu, w razie potrzeby złożenia zeznań na policji, że ten został pobity. Internauci zarzucają autorowi nagrania, że pracownicy mieli rację, mówiąc mu, by przestał nagrywać oraz że zrobił to dla rozgłosu w internecie.

Tymczasem Lidl zajął oficjalne stanowisko w tej sprawie:

Szanowny Panie,

w nawiązaniu do informacji dotyczących zdarzenia, które miało miejsce w sklepie Lidl przy ulicy Kępińskiej we Wrocławiu chcielibyśmy na wstępie przeprosić Pana za zaistniałą sytuację. Dodatkowo informujemy, iż naszym priorytetem jest zapewnienie naszym klientom bezpieczeństwa na terenie naszych sklepów oraz wysokich standardów obsługi. W związku z zaistniałą sytuacją podjęliśmy działania wyjaśniające wobec pracowników firmy ochroniarskiej. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby w przyszłości takie zdarzenie nie powtórzyło się. Dziękujemy za sygnał z Pana strony i zachęcamy do kontaktu w przyszłości.


Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: