WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Cztery młode osoby ZATRUŁY się dopalaczami. Ich stan jest CIĘŻKI

Cztery młode osoby ZATRUŁY się dopalaczami. Ich stan jest CIĘŻKI

17.11.2016, godz. 15:49
DOPALACZE Z DOSTAWĄ I ICH WARSZAWSKA OFIARA.
foto: Super Express

Cztery osoby w wieku od 18 do 20 lat trafiły do szpitala z podejrzeniem zatrucia dopalaczami. Ich stan jest ciężki - podaje RMF24. Do zdarzenia doszło w Krakowie. Wczoraj w centrum Krakowa został zlikwidowany punkt handlowy oferujący dopalacze.

Młodzież miała zażywać dopalacze na osiedlu Biały Prądnik w Krakowie - podaje serwis RMF24. Cztery osoby, trzy dziewczyny i jeden chłopak trafiły do szpitala. Ich stan jest ciężki. Jak podkreśla policja są to osoby młode w wieku do 18 do 20 lat. W szpitalu mają zostać poddani badaniom na obecność środków odurzających w organizmie.

W ostatnich dniach w centrum Krakowa zamknięto lokal, w którym sprzedawane były dopalacze. Przez kilka miesięcy śledztwa policjanci zabezpieczyli około 400 małych opakowań z napisem "talizman" lub "amulet", oferowanych do sprzedaży z dopiskiem "dla osób powyżej 18 roku życia" oraz "produkt nie nadaje się do spożycia" - podaje serwis wyborcza.pl. Mimo wielu kampanii społecznych i ciągłej walki z dopalaczami ich dostępność jest nadal duża, a jak wskazują badania ich spożycie wśród młodych ludzi wciąż rośnie.

Zobacz: SUPER-MAMA przyniosła synowi narkotyki do więzienia [WIDEO]

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: