WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Dąbrówka Leśna: Pięć osób zginęło w zderzeniu dwóch aut

Dąbrówka Leśna: Pięć osób zginęło w zderzeniu dwóch aut

07.08.2016, godz. 07:35
Dąbrówka Leśna - wypadek
foto: google maps

Tragiczny wypadek w Dąbrówce Leśnej (woj. wielkopolskie) na drodze krajowej 178. To właśnie tam doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Po zderzeniu auta stanęły w ogniu - zginęło pięć osób

Do wypadku w Dąbrówce Leśnej doszło kilka minut po godzinie trzeciej w nocy w niedzielę 7 sierpnia. Na drodze krajowej 178 zderzyły się dwa auta osobowe: jeden marki bmw, a drugi opel astra. Niestety w tym wypadku zginęło aż pięć osób. Uratować udało się jedynie 8-letnią dziewczynkę, pasażerkę opla, której pomocy udzieliły osoby, przejeżdżające tą drogą w momencie wypadku. Dziecko zostało przewiezione do szpitala w Obornikach. Lekarze oceniają jej stan jako ciężki.

Z pierwszych ustaleń wynika, że w autach podróżowały najprawdopodobniej dwie rodziny. W każdym z  samochodów znajdowały się trzy osoby. Tuż po otrzymaniu zgłoszenia o wypadku na miejsce przyjechały dwa zastępy wozów strażackich. Później dołączyły kolejne jednostki. Straż pożarna gasiła oraz starała się reanimować pasażerów. Konieczna była również ewakuacja osób znajdujących się w pobliżu zderzenia. Policja wciąż ustala przyczyny wypadku w Dąbrówce Leśnej.

ZOBACZ: Wzruszające słowa księdza nad grobem Ewy Tylman

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: