WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Dolnośląskie. Rodzina zginęła wracając z weekendu

Dolnośląskie. Rodzina zginęła wracając z weekendu

06.09.2016, godz. 05:00
Rodzina zginęła wracając z weekendu
foto:

Ostatni tego lata rodzinny wypad zakończył się tragedią. W wypadku samochodowym, do którego doszło w niedzielę pod Szklarską Porębą (woj. dolnośląskie), zginęli rodzice i ich 13-letnia córka - Mariusz S. (+39 l.), Anna (+36 l.) i Ola (+13 l.).

Wracali z weekendu w Szklarskiej Porębie do domu w niedalekiej Bogatyni. Byli szczęśliwi i wypoczęci. Pogoda dopisywała. Mariusz S. (+39 l.) prowadził volkswagena passata, którym wiózł żonę Annę (+36 l.) i córkę Olę. Nagle na drodze krajowej nr 3 mężczyzna z nieustalonych jeszcze przyczyn stracił panowanie nad pojazdem. Wpadł w poślizg. - Następnie czołowo zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka autobusem marki Man - relacjonuje Małgorzata Gorzelak, oficer prasowy jeleniogórskiej policji.

Siła zderzenia była potworna. Samochód osobowy został doszczętnie zniszczony. Mariusz i Anna siedzieli z przodu auta, nie mieli żadnych szans. Zginęli na miejscu. Ola w bardzo ciężkim stanie została natychmiast przetransportowana do szpitala. Niestety, mimo wysiłków lekarzy zmarła kilka godzin po rodzicach.

Po wypadku droga była wiele godzin zablokowana. Dokładne przyczyny tragedii ustali powołany w tym celu zespół biegłych.

Zobacz także: Koniec ze szlabanami przy osiedlach? "To celowe narażanie życia!"

Źródło: RIA NOVOSTI
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: