WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Dostąp łaski uzdrowienia

Dostąp łaski uzdrowienia

30.06.2017, godz. 02:00
Jego modlitwa leczy wszelkie choroby!
Ojciec John Bashobora znowu w Polsce. Na Stadionie Narodowym będzie leczył nowotwory, bezpłodność i inne schorzenia foto: Piotr Grzybowski/Super Express

To już jutro! Na warszawskim Stadionie Narodowym wierni z całej Polski wezmą udział w wielkich modłach prowadzonych przez słynnego ojca Johna Bashoborę (70 l.) z Ugandy! Podpowiadamy, jak wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Tegoroczne modły odbywają się pod hasłem "Szczęśliwy naród, który umie wielbić Pana, będzie kroczył w świetle Twego oblicza" (Ps 89,16). Specjalnie w tym celu gigantyczny Stadion Narodowy zostanie zamieniony na wielką, podzieloną na sektory świątynię.

Bramy wejściowe otworzą się o godzinie 8 rano, dobrze być wcześniej. Wierni będą wpuszczani do godziny 10. Po tej godzinie na stadion będą mogli wejść tylko kapłani oraz kierowcy autokarów, którzy przywieźli pielgrzymów.

Na rekolekcje można ze sobą zabrać kanapki, owoce, zamknięte przez producenta napoje, mleko w puszkach dla niemowląt czy preparaty zastępujące jedzenie.

Warto też pamiętać, aby przed przybyciem na modły do Warszawy, wyspowiadać się w swojej parafii!

Po przyjeździe pod stadion należy kierować się do wejścia oznaczonego na bilecie. Wejściówki można cały czas kupić przez internet - szczegóły na www.jezusnastadionie.pl. Będą też dostępne w sobotę w kasach stadionu przed godziną 10 rano.

Modły będą trwały do godziny 22. Jeśli ktoś wyjdzie wcześniej, nie zostanie więcej wpuszczony!

ZOBACZ: NAPAD na bank w Białymstoku! Trwa obława za bandytą!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: