WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska DRAMAT rodzinny w Zgorzelcu. Są wyniki sekcji zwłok dzieci

DRAMAT rodzinny w Zgorzelcu. Są wyniki sekcji zwłok dzieci

27.10.2016, godz. 12:47
Wypadek pod Działoszynem
Wypadek pod Działoszynem. Rodzina ze Zgorzelca. Robert W i jego troje dzieci - 6-letni Mateusz, 11-letnia Małgosia i 13-letni Marek zginęli w zderzeniu z tirem. Matka dzieci została znaleziona martwa w domu. foto: www.bogatynia.info.pl

Sekcja zwłok trójki dzieci, które zginęły w tragicznym wypadku pod Działoszynem wykazała, że żyły w chwili, gdy doszło do wypadku - podaje TVP Info. Przed wykonaniem sekcji zwłok śledczy nie wykluczali, że dzieci mogły zostać zamordowane jeszcze przed wypadkiem.

Robert W. oraz troje jego dzieci: 6-letni Mateusz, 11-letnia Małgosia i 13-letni Marek zginęli w poniedziałek w tragicznym wypadku pod Działoszynem. Tego samego dnia w miejscu ich zamieszkania w Zgorzelcu policjanci znaleźli ciało, należące do Agnieszki W., żony i matki tragicznie zmarłej rodziny. Kobieta miała rany głowy, zadane najprawdopodobniej tępym narzędziem. Śledczy postawili hipotezę, że było to samobójstwo rozszerzone. Podejrzewano, że kobietę zamordowano, a dzieci, w chwili wypadku już nie żyły - na ich ciałach zauważono bowiem rany, które nie powstają w wyniku wypadków. Przeprowadzono sekcję zwłok, która zaprzeczyła tej hipotezie. Sekcja zwłok wykazała, że trójka dzieci żyła w chwili wypadku - podaje TVP Info. Śledczy sprawdzają teraz, czy Robert W. celowo nie zderzył się z tirem.

Zobacz: Tragedia rodziny ze Zgorzelca. To było ROZSZERZONE samobójstwo?!

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: