WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Dramatyczne wyznanie: Łowca z Glitajn dusił mnie łańcuchem

Dramatyczne wyznanie: Łowca z Glitajn dusił mnie łańcuchem

23.08.2016, godz. 02:00
Łowca z Glitajn dusił mnie łańcuchem
foto: Super Express

Podobno miał "listę śmierci". A ciałami swych ofiar chciał karmić psa, z którym mieszkał na działce. Tak mieszkańcy Glitajn (woj. warmińsko-mazurskie) mówią o Mirosławie R. (39 l.), który cztery dni temu zamordował i poćwiartował mieszkańca pobliskich Korsz. Wcześniej zaatakował Kingę K. (31 l.). - Zarzucił mi łańcuch na szyję, dusił. Ledwie uszłam z życiem - mówi roztrzęsiona kobieta.

31-letnia mieszkanka Korsz nie wie, dlaczego znalazła się na liście psychopaty. - Przecież nic mu nie zrobiłam. Nawet go nie znałam. Wygląda na to, że on zwyczajnie polował na ludzi! - mówi drobna, niewysoka szatynka.

W miniony czwartek wieczorem czekała na przystanku na autobus.

- W pewnej chwili ktoś z tyłu zarzucił mi łańcuch na szyję i zaczął mnie dusić. Jakimś cudem udało mi się obrócić. Spojrzałam napastnikowi w oczy. Miał wzrok, jakby go szatan opętał - relacjonuje kobieta. W myślach już żegnała się z życiem, prosiła Boga o ratunek. I wyprosiła! Akurat nadszedł jej znajomy, zobaczył, co się dzieje i rzucił się na napastnika. Mirosław R. uciekł.

Psychopata rzeczywiście polował tej nocy na ludzi. Kilka godzin później bestialsko zamordował mieszkańca Korsz Adama R. (?36 l.) i poćwiartował jego ciało. Głowę i ręce ofiary zawiózł na działkę w pobliskich Glitajnach, gdzie mieszkał. Mieszkańcy wioski mówią, że mięsem ludzkim chciał nakarmić swego psa!

"Łowca z Glitajn" szybko trafił w ręce policji. Przyznał się do zbrodni. Powód? Adam R. denerwował go swoim zachowaniem! A inne potencjalne ofiary? Dla dobra śledztwa policja odmawia informacji w tej sprawie.

Decyzją sądu zabójca został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu dożywotnie więzienie. - Będzie miał trzy posiłki dziennie, telewizor, siłownię i to za moje pieniądze z podatków! Dla takich powinna być kara śmierci - komentuje roztrzęsiona Kinga K.

Zobacz: SZOK! Zaatakował kobietę w sądzie i oblał jej twarz kwasem

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: