WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska DRASTYCZNE ZDJĘCIA ze Smoleńska TO DOWÓD, że to był ZAMACH? Tak twierdzi BLOGER, który je opublikował

DRASTYCZNE ZDJĘCIA ze Smoleńska TO DOWÓD, że to był ZAMACH? Tak twierdzi BLOGER, który je opublikował

17.10.2012, godz. 15:25
Nowe fakty w sprawie rozbicia się Tu-154M
foto: EAST NEWS

Cała Polska jest oburzona publikacją zdjęć ciał ofiar katastrofy smoleńskiej na jednym z rosyjskich portali internetowych. Bloger, który 21 wrzesnia miał opublikować makabryczne zdjęcia, chciał zasugerować przez ich publikację, że w Smoleńsku nie doszło do katastrofy, lecz do zamachu.

Zdaniem blogera podającego się za mieszkańca Baranułu, rosyjskiego miasta w Kraju Ałtajskim, 10 kwietnia 2010 roku na lotnisku w Smoleńsku nie doszło do katastrofy. Tu-154m miał wylądować, jego pasażerowie zostali zamordowani, a następnie katastrofa została upozorowana.

Ujawnione zdjęcia są bardzo drastyczne. Są na nich okaleczone i brudne ciała ofiar tragedii smoleńskiej. Prokurator generalny Andrzej Seremet będzie domagał się od strony rosyjskiej wyjaśnień w tej sprawie. Minister sprawiedliwości Jarosław Gowin zadeklarował, że w sprawie publikacji zdjęć skontaktuje się z ministrem sprawiedliwości Fedreacji Rosyjskiej.

Wczoraj polskie media ujawniły, że na rosyjskich stronach internetowych znajdują się drastyczne zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej. Wśród nich są również zdjęcia ciała prezydenta Lecha Kaczyńskiego. ABW poinformowało, że zdjęcia niektórych ofiar pojawiły się na rosyjskich stronach internetowych już 28 września. Szef ABW Krzysztof Bondaryk już 1 października skierował do szefa Rosyjskiej Służby Bezpieczeństwa pismo o wyjaśnienie sprawy.

Katastrofa smoleńska - drastyczne ZDJĘCIA na rosyjskim forum >>>>

autor: Marcin Młynarczyk zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: