WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Druh zboczeniec gwałcił i molestował dziewczynki

Druh zboczeniec gwałcił i molestował dziewczynki

03.10.2016, godz. 05:00
DRUH ZBOCZENIEC MOLESTOWAŁ I GWAŁCIŁ DZIEWCZYNKI.
foto: Super Express

Harda mina i lubieżnie wywalony język. Taką twarz Michał K. (33 l.), zboczony druh spod Częstochowy (woj. śląskie), zaprezentował w sądzie. Po rozprawie nie był już taki beztroski. Cierpiący na kompleks don Juana instruktor ZHP spędzi 8 lat za kratami za gwałcenie i molestowanie harcerek.

Sprawa wyszła na jaw w ubiegłym roku. Wtedy cztery podopieczne instruktora przełamały wstyd i opowiedziały prokuratorowi, co się działo w drużynie harcerskiej, którą w Blachowni (woj. śląskie) prowadził Michał K. A było niemal jak na dworze cesarza Kaliguli!

Sprytny instruktor ZHP, kiedy już zdobył zaufanie swoich podopiecznych, jął organizować. erotyczne biwaki! Poił harcerki alkoholem i uwodził je. Mające od 14 do 17 lat dziewczęta miały z nim swoje pierwsze kontakty seksualne. Alkoholowo-seksualne imprezy organizował też we własnym mieszkaniu. Dziewczynki, które nie chciały w nich uczestniczyć, były przez niego wyśmiewane i zastraszane.

Prokuratura zarzuciła Michałowi K. 13 przestępstw o podłożu seksualnym. Czego tam nie ma! Gwałty, doprowadzenie małoletnich dziewcząt do poddania się tzw. innej czynności seksualnej, wykorzystywanie zależności służbowej w celeu doprowadzenia do obcowania płciowego, posiadanie treści pornograficznych z udziałem nastolatki poniżej 15. roku życia, uprowadzenie nieletniej, grożenie świadkowi w celu wywarcia wpływu na zmianę zeznań.

Michał K. nie przyznał się do winy. Twierdził, że nastolatki go pomówiły. Ale przed sądem chwalił się, że współżył z 30 dziewczynkami i nie widział w tym nic złego. Argumentował, że "miał takie potrzeby"! Z opinii psychologiczno-seksuologicznych wynika, że jest osobowością psychopatyczną, preferując dziewczęta we wczesnym okresie dojrzewania. Jest ponadto niedojrzały psychoseksualnie i cierpi na kompleks don Juana. Do zaspokojenia własnego ego służyły mu niedojrzałe emocjonalnie dziewczynki.

Sąd Okręgowy skazał zboczonego druha na 8 lat więzienia oraz 10-letni zakaz pełnienia funkcji związanych z pracą z nieletnimi. Michał K., z zawodu nauczyciel informatyki, ma też zostać poddany specjalistycznemu leczeniu w warunkach więziennych.

Źródło: UWAGA! TVN/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: