WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Dwa dni tortur w masce [ZDJĘCIA]

Dwa dni tortur w masce [ZDJĘCIA]

16.09.2016, godz. 02:05
Dwa dni tortur w masce
Dwa dni tortur w masce foto:

Skrępowany maską, przywiązany do słupa pod sklepem na Osiedlu Leśnica we Wrocławiu, nie mógł ani jeść, ani pić, ani szczekać. Tkwił tak dwa dni i dwie noce, bo jakaś kreatura skazała go na powolne konanie w straszliwych męczarniach. Na szczęście Lecter, bo tak piesek został nazwany, przeżył dzięki dobrym ludziom.

- Spójrz, Hannibal! No, Lecter! - wołali przechodnie na jego widok. Bo w masce założonej na pysk pies rzeczywiście przypominał bohatera "Milczenia owiec". Szkoda tylko, że żadnemu z żartownisiów nie przyszło do głowy, żeby zainteresować się losem zwierzaka przywiązanego do słupa i konającego w słonecznym żarze bez wody i jedzenia. Dopiero interwencja pracowników fundacji Ekostraż uratowała mu życie. Przygarnęli zwierzaka, podłączyli do kroplówki i wyciągnęli z zaświatów.

Co dalej? Lecter czeka na nowego właściciela. Może ktoś zechce go adoptować? Aby to zrobić, należy dzwonić do Ekostraży, tel. 605 782 214. Fundacja prosi też o wsparcie pieniężne. Można przesyłać darowizny na konto 78 1540 1030 2103 7774 4098 0001, z dopiskiem "Lecter".

Zobacz: AWANTURA w Sejmie. Poszło o ojca Ziobry

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: