WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska DWUMETROWY przestępca ukrył się przed policją w... szufladzie! "Dobra, panowie, już wychodzę"

DWUMETROWY przestępca ukrył się przed policją w... szufladzie! "Dobra, panowie, już wychodzę"

02.09.2016, godz. 12:54
policja, radiowóz
foto: EAST NEWS

26-letni mieszkaniec Elbląga był poszukiwany trzema listami gończymi za kradzieże i włamania. W końcu wpadł, ale walczył do ostatniej chwili. By uniknąć spotkania z funkcjonariuszami, udało mu się nawet dokonać niemal niemożliwego - mający prawie 2 metry wzrostu mężczyzna schował się w wersalce. A dokładniej, w szufladzie na pościel.

Funkcjonariusze z Elbląga poszukiwali 26-latka przez kilka miesięcy, aż w końcu natrafili na jego trop w miejscowości Karczowiska Górne (woj. warmińsko-mazurskie). Gdy już spotkali się z nim twarzą w twarz, przecierali oczy ze zdumienia - mający prawie dwa metry wzrostu złodziej jakimś cudem zmieścił się do szuflady na pościel w wersalce.  26-latek był poszukiwany trzema listami gończymi za kradzieże i włamania. Funkcjonariuszom udało się ustalić, że w ubiegłym miesiącu włamywał się także do piwnic na terenie Elbląga i kradł akcesoria elektryczne. Gdy mundurowi zastali go skulonego wśród poduszek, powiedział tylko "dobra, panowie, już wychodzę". Teraz śledczy będą musieli ustalić pokrzywdzonych i odnaleźć łupy wygimnastykowanego złodziejaszka. 26-latek został skazany na 3 lata i 218 dni więzienia.

Zobacz też: Maciej Orłoś NADAL jest twarzą Teleexpressu

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: