WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Dzieci NIE ŻYŁY przed wypadkiem?! Rodzinna tragedia w Zgorzelcu [NOWE INFORMACJE]

Dzieci NIE ŻYŁY przed wypadkiem?! Rodzinna tragedia w Zgorzelcu [NOWE INFORMACJE]

26.10.2016, godz. 15:30
01_Rodzinna_tragedia_pod_Zgorzelcem_Co wiemy
foto: Super Express

Rodzinna tragedia w Zgorzelcu. Jak ustaliło RMF FM, śledczy mają wątpliwości co do przyczyn śmierci dzieci, które wczoraj razem ze swoim ojcem wjechały pod rozpędzonego tira. Dzieci miały mieć inne obrażenia niż te, które powstają w wyniku wypadku. Czy trójka rodzeństwa mogła zginąć przed wypadkiem?

Rodzinna tragedia w Zgorzelcu. Jak już wczoraj informowaliśmy, w miejscowości Działoszyn, wczoraj doszło do makabrycznego wypadku. Ojciec, którym jechał samochodem osobowym z trójką swoich dzieci, w pewnym momencie zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z tirem. Cała rodzina zginęła na miejscu - informowała wczoraj policja. Jak się jednak okazuje, śledczy mają wątpliwości co do przyczyn zgonu trójki dzieci - na ciałach rodzeństwa zauważono bowiem rany, które nie powstają w wyniku wypadków. To może oznaczać, że dzieci nie żyły już przed zderzeniem auta osobowego z tirem. Być może przyczyny zgonów uda się ustalić, jednak ze względu na stan zwłok, będzie to trudne.

Wczoraj policjanci znaleźli w mieszkaniu rodziny zwłoki matki trójki rodzeństwa. Ślady na jej ciele wskazują, że kobieta została zamordowana. Żona Roberta W. zginęła od ciosów tępym narzędziem.

Zobacz: Ojciec trójki dzieci WJECHAŁ pod tira! Tragedia pod Działoszynem [NOWE FAKTY]

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: