WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Egzamin gimnazjalny 2017 matematyka. Komentarze: strzelałam kur**!

Egzamin gimnazjalny 2017 matematyka. Komentarze: strzelałam kur**!

20.04.2017, godz. 12:11
Egzamin gimnazjalny 2017
Egzamin gimnazjalny 2017 foto: EAST NEWS

Egzamin gimnazjalny 2017 matematyka. 20 kwietnia uczniowie piszą test z części matematyczno-przyrodniczej. Według nich, egzamin z chemii, fizyki, geografii oraz biologii był bardzo trudny. A jaki był egzamin gimnazjalny z matematyki? W sieci pojawiają się już pierwsze komentarze. Sprawdźcie, co sądzą uczniowie o egzaminie z matematyki.

Egzamin gimnazjalny 2017 matematyka. Dziś o godzinie 11 uczniowie rozpoczęli pisać egzamin z matematyki, zaś godzinę wcześniej rozwiązali egzamin z części przyrodniczej. Większość uczniów sądzi, że egzamin z tej części egzaminu był bardzo trudny. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą z geografii politycznej - jedno z poleceń dotyczyło znajomości mapy świata. Z kolei z chemii gimnazjaliści musieli znać wzory kwasów oraz napisać, jakie jest ich zastosowanie. Uczniowie musieli się również wykazać znajomością składów chemicznych - jedno z zadań dotyczyło koksu oraz cementu.

A jakie opinie pojawiły się po napisaniu egzaminu gimnazjalnego z matematyki? Uczniowie sądzą, że matematyka miała średni stopień trudności.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: