WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska EGZAMIN GIMNAZJALNY 24.04.2014 CKE MATEMATYKA - ARKUSZE z CKE, ODPOWIEDZI

EGZAMIN GIMNAZJALNY 24.04.2014 CKE MATEMATYKA - ARKUSZE z CKE, ODPOWIEDZI

24.04.2014, godz. 09:19
Matura, egzamin, matematyka
foto: EAST NEWS

Egzamin gimnazjalny 2014 trwa. 24 kwietnia gimnazjaliści zmierzą się z zadaniami z matematyki. Według wielu uczniów matematyka to najtrudniejszy z egzaminów. Co będzie na egzaminie, jakie zadania, jaki zakres materiału? Zobacz zadania i odpowiedzi do testu, czekamy też na Wasze typy i przecieki co jest pewniakiem na egzaminie gimnazjalnym 2014 z matematyki:

W czwartek, 24 kwietnia, uczniowie będą rozwiązywać test z matematyki i przedmiotów przyrodniczych. W poprzednim roku gimnazjaliści mieli zadania dotyczące mediany, obliczenia metrów kwadratowych zużytej farby i równania z dwiema niewiadomymi. Musieli tez obliczyć, ile litrów wody mieści się w akwarium na dołączonej ilustracji. Na teście było tez sporo zadań z geometrii.

Czego można spodziewać się na egzaminie w tym roku? Uczniowie na licznych forach pytają się o to, gdzie mozna znaleźć przecieki z testu, ale na razie w sieci nie pojawiły się żadne zadania. Teraz arkusze CKE to pilnie strzeżona tajemnica.

Zobaczcie arkusze z egzaminu gimnazjalnego 2013 z matematyki: PYTANIA, MATEMATYKA, EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013: Oficjalny ARKUSZ Z PYTANIAMI

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: