WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Elbląg: 26-latek SKATOWAŁ swoją babcię! Był na dopalaczach [ZDJĘCIE]

Elbląg: 26-latek SKATOWAŁ swoją babcię! Był na dopalaczach [ZDJĘCIE]

03.11.2016, godz. 14:39
Pobił babcię
foto: Policja

Policjanci z Elbląga zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który pobił swoją babcię. Jak ustalili funkcjonariusze, wnuk kobiety brał wcześniej dopalacze. Grozi mu 5 lat więzienia.

26-latek pobił swoją babcię 2 listopada. Funkcjonariuszom tłumaczył, że skatował 70-latkę, ponieważ kobieta go denerwowała. Jak ustalili policjanci, mężczyzna brał wcześniej dopalacze. Grozi mu 5 lat więzienia. Pobita kobieta przebywa obecnie pod opieką rodziny. - Jak ustalili funkcjonariusze mężczyzna pobił ją 1. listopada, a pokrzywdzona zgłosiła to dzień później (02 listopada). Ta zwłoka wynikała z obawy przed wnukiem, który po pobiciu groził kobiecie i uniemożliwiał kontakt telefoniczny z rodziną i policją. Pokrzywdzona wyszła z domu dopiero jak wnuk zasnął. Trafiła pod opiekę rodziny i całą sytuacje zgłosiła stróżom prawa - czytamy na stronie policji.

Funkcjonariusze ustalili również, że 26-latek miał już wcześniej konflikt z prawem, próbował się także leczyć w związku zażywaniem dopalaczy i narkotyków. Niewykluczone, że sprawca pobicia trafi do więziennego oddziału psychiatrycznego.

Czytaj: Zeznania żony pogrążą kata z Bydgoszczy

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: