WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska EXPRESSEM - Zabił żonę, potem siebie

EXPRESSEM - Zabił żonę, potem siebie

26.11.2016, godz. 02:00
Policja, taśma policyjna
foto: EAST NEWS

Wieści z kraju: Zabił żonę, potem siebie, Zatruli się czadem, Ukradł latarnię!

Zabił żonę, potem siebie

Tragedia w Starogardzie Gdańskim! W jednym z domów jednorodzinnych policja znalazła ciało kobiety. Miała poderżnięte gardło. Zabójcą okazał się mąż ofiary. Do akcji wkroczyli antyterroryści, bo mężczyzna zabarykadował się w mieszkaniu. Ponieważ podejrzewano, że może odkręcić gaz, na miejsce wezwano też służby gazownicze, które odcięły dopływ gazu do budynku. Gdy funkcjonariusze siłą dostali się do środka, okazało się, że mężczyzna nie żyje. Prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Teraz śledczy muszą ustalić, w jakich okolicznościach doszło do tragedii.

Ukradł latarnię

Nie wiadomo, jakie motywy kierowały mieszkańcem Bielska-Białej, który ukradł. uliczną latarnię! W związku z konserwacją elewacji budynku należącego do sióstr zakonnych robotnicy zdemontowali latarnie i umieścili je w magazynie. Rabuś zakradł się tam i wyniósł źródło światła o wartości1 tys. zł. Pech chciał, że został zauważony przez przypadkowego świadka, który od razu zgłosił zdarzenie na policji. Amatora oświetlenia zatrzymano. Miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz grozi mu 5 lat więzienia.

Zatruli się czadem

W gminie Wilków pięcioosobowa rodzina zatruła się tlenkiem węgla. Funkcjonariusze policji ustalili, że czad zaczął się ulatniać po tym, jak domownicy napalili w piecu kaflowym, tymczasem w budynku nie działała wentylacja. Do szpitala trafiły dzieci w wieku 10, 13 i 22 lat oraz ich rodzice. Ich życiu już nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja ostrzega jednak przed cichym zabójcą, czyli czadem. Należy pamiętać o regularnym wietrzeniu pomieszczeń i niezasłanianiu kratek wentylacyjnych.

Zobacz: Farby i lakiery zablokowały krajową „ósemkę” [ZDJĘCIA]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: