WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska EXPRESSEM: Bandyci podcieli gardło taksówkarzowi

EXPRESSEM: Bandyci podcieli gardło taksówkarzowi

18.07.2016, godz. 02:00
Lublin
foto: printscreen Facebook

Expressem: najnowsze informacje z Polski. W Lublinie bandyci podcięli gardło taksówkarzowi

Randkowała z wrogiem

41-letnia mieszkanka Czeladzi miała nadzieję na miłą znajomość, umawiając się na randkę z mężczyzną poznanym w internecie. Niestety, nie miała szczęścia. Trafiła na oszusta i szantażystę. Spotkania z 27-latkiem z Sosnowca spowodowały, że zauroczona ofiara, tracąc rozsądek, udzieliła mu 5 tysięcy złotych, jak się okazało bezzwrotnej, pożyczki. Kolejne kwoty oszust wymuszał, grożąc kobiecie, że opublikuje intymne zdjęcia, które od niej dostał. Schwytanemu sprawcy grozi 8 lat więzienia.

Podcięli gardło taksówkarzowi

W nocy z soboty na niedzielę mężczyzna i towarzyszący mu 14-latek brutalnie zaatakowali taksówkarza, który wiózł ich z centrum Lublina do dzielnicy Sławinek. Po dotarciu na miejsce jeden z nich chwycił kierowcę od tyłu i podciął mu gardło. Broniącej się ofierze udało się uciec. Broczącemu krwią taksówkarzowi z raną na szyi i pociętymi nożem rękami pomogli przypadkowi przechodnie, którzy spłoszyli goniących go napastników. Podejrzany 14-latek jest już w rękach policji. 

Wandal z mocą nieziemską

Pijany 18-latek z Jawora nadmiar energii rozładował na krytej pływalni, rozbijając pięścią szybę jednego z wielkich okien zewnętrznych. W policyjnym areszcie usiłował pomniejszyć swoją winę, powiększając przy tym siłę. Tłumaczył, że ku jego ogromnemu zdumieniu tafla szkła rozsypała się w drobny mak po tym, jak lekko pacnął w nią dłonią! W kolejne zadziwienie wprawiła posiadacza niebezpiecznej mocy informacja, że będzie musiał zapłacić tysiąc złotych kary, a za zniszczenie mienia grozi nawet 5 lat pozbawienia wolności. 

ZOBACZ: Fala zwolnień grupowych w Lublinie

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: