WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska EXPRESSEM: informacje z Polski. Ukradli toaletę Toi Toi

EXPRESSEM: informacje z Polski. Ukradli toaletę Toi Toi

06.08.2016, godz. 02:00
toi toi
foto: EAST NEWS

EXPRESSEM: informacje z Polski. Nastolatkowie ukradli toaletę Toi Toi. Teraz grozi im do 5. lat więzienia.

Uprowadzona toaleta

To miała być kupa śmiechu. Dwie 18-latki i trzech mężczyzn w wieku 19-20 lat, by zabić nudę i nieco się rozweselić, postanowili ukraść przenośną toaletę toi toia. Przewrócili ją i przymocowali do samochodu, a później jeździli z łupem po okolicy. Skradziona toaleta została znaleziona w miejscowości Brzuśce. Młodzi ludzie szybko zostali namierzeni przez policjantów. Tłumaczyli się, że to miał być niewinny żarcik. Za takie żarciki teraz całej piątce grozi po 5 lat więzienia.

Pijany noworodek

Szok! W Jeleniej Górze przyszła na świat dziewczynka, która miała w organizmie 0,8 promila alkoholu! Jak to możliwe? Oczywiście stało się to za sprawą nieodpowiedzialnej matki w wieku 44 lat, która do szpitala trafiła w 34. tygodniu ciąży. Kobieta nie chodziła do ginekologa, nie dbała o dziecko, które nosiła pod sercem. Teraz 44-latka może stracić prawa rodzicielskie. Dodatkowo grozi jej 5 lat więzienia. W przeszłości odebrano jej już pięcioro dzieci.

Śmierć na torach

Tragiczny wypadek w Dąbrowie Górniczej. Dwóch mężczyzn przechodziło w niedozwolonym miejscu przez tory kolejowe w dzielnicy Gołonóg. Pędził po nich pociąg Pendolino jadący z Katowic do Warszawy. Maszynista nie zdążył wyhamować i potrącił mężczyzn. Jeden z nich zginął na miejscu, drugi w ciężkim stanie trafił do szpitala w Sosnowcu. Zatrzymano ruch w kierunku Warszawy. Okoliczności zdarzenia badają policja i prokuratura. Według wstępnych ustaleń mężczyźni byli trzeźwi.

ZOBACZ: Szybowiec spadł na dom jednorodzinny pod Suwałkami

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: