WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska EXPRESSEM informacje z Polski

EXPRESSEM informacje z Polski

13.06.2017, godz. 02:00
MAPA POLSKI.
foto: SHUTTERSTOCK

Wiadomości z Polski w skrócie. Co działo się w regionach?

Przejechała brata przed domem

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na terenie powiatu łomżyńskiego. Ośmioletnia dziewczynka wsiadła do zaparkowanego przy domu samochodu i przekręciła pozostawiony w stacyjce kluczyk. Auto gwałtownie ruszyło i potrąciło bawiącego się nieopodal dwuletniego brata dziewczynki. Chłopiec w stanie ciężkim trafił do szpitala. Sprawę bada policja.

Chłopiec topił sięn a basenie

Korzystając ze słonecznej pogody, rodzice czteroletniego Jasia zabrali go wraz z rodzeństwem do kompleksu basenów termalnych w Uniejowie pod Łodzią. W pewnej chwili chłopczyk zaczął się topić. Zauważył to pływający obok mężczyzna. Wyciągnął go z basenu, a ratownicy zaczęli reanimować chłopca. Potem malec został przewieziony do szpitala dziecięcego w Łodzi. Utrzymywany jest w stanie śpiączki farmakologicznej. Policja sprawdza, czy dziecko miało zapewnioną prawidłową opiekę.

Śmierć po dopalaczach?

Tragedia w hotelu w Baninie koło Żukowa. Zmarła tam prawdopodobnie po zażyciu dopalaczy 19-letnia dziewczyna. Gdy straciła przytomność, jej znajomy wezwał pogotowie, ale na pomoc było już za późno. Mężczyzna został zatrzymany przez policję. W hotelowym pokoju zabezpieczono śladowe ilości substancji psychoaktywnych. Teraz bada je policyjne laboratorium.

Zobacz: Burza w Warszawie! Nie jeżdżą tramwaje. NAWAŁNICA wyrządziła wielkie szkody. UTRUDNIENIA

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: