WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska EXPRESSEM: najnowsze informacje z kraju. Bomby w lesie!

EXPRESSEM: najnowsze informacje z kraju. Bomby w lesie!

02.09.2016, godz. 05:00
Góry Tatry drzewa las
foto: Super Express

EXPRESSEM: najnowsze informacje z kraju. Uwaga na bomby w lesie!

Paryż w Paryżu

Postanowione. W Paryżu stanie wieża Eiffla. Jednak nie chodzi o stolicę Francji, gdzie symbolem miasta jest słynna budowla, ale o gminę na Opolszczyźnie. Od dawna turyści przejeżdżający przez miejscowość fotografują się przed tablicą z nazwą Paryż. - Od razu odjeżdżają. Przy wieży będą mogli się zatrzymać na dłużej - marzy sołtys Barbara Czaja. Wiadomo, że wieża będzie metalowa i widoczna z drogi. Czy przyciągnie gości?

Ukradł żonie auto

Pojechała na zakupy, a po wyjściu ze sklepu okazało się, że samochód zostawiony na parkingu zniknął. 31-letnia mieszkanka Łukowa zawiadomiła policję. Mundurowi ustalili, że kobieta kupiła auto kilka tygodni temu, a poprzedni właściciel dał jej dwa kluczyki. Sprawdzano, czy on sam nie maczał palców w kradzieży. Ale jak się okazało, wszelkie tropy poprowadziły do... męża poszkodowanej. Małżeństwo od dłuższego czasu jest skłócone. Teraz mąż złodziejaszek odpowie za kradzież. 

Bomby w lesie

Mimo że od końca II wojny światowej minęło 71 lat, co rusz historia o sobie przypomina. Podczas spaceru w okolicach Dąbrówki Kościelnej jeden z mieszkańców odkrył groźny arsenał. W lesie leżały bomby lotnicze. Zawiadomił policję, a ta wezwała saperów. W sumie znaleźli oni aż 37 bomb. Zostały zdetonowane na poligonie. Policja apeluje, by w podobnych przypadkach zgłaszać każde znalezisko służbom.

ZOBACZ: Wolbrom. To Mirosław podpalił żonę i dzieci

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: