WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska EXPRESSEM: najnowsze informacje z Polski. Mężczyzna spadł z Zawrotu

EXPRESSEM: najnowsze informacje z Polski. Mężczyzna spadł z Zawrotu

22.07.2016, godz. 02:00
Zakopane, Tatry, góry, Podhale
foto: Super Express

EXPRESSEM: najnowsze informacje z Polski. Mężczyzna spadł z Zawrotu - akcja ratunkowa w Tatrach

Domowy arsenał

Strzelba, pistolety, naboje różnego kalibru, karabin pneumatyczny, trotyl, proch strzelniczy... Wszystko to ukrywał w różnych miejscach na swojej posesji 62-letni mieszkaniec Janowa Lubelskiego. Został jednak namierzony przez strażników granicznych i funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji. Usłyszał już zarzut nielegalnego posiadania broni i amunicji. Grozi mu do 8 lat więzienia.

Papież w tramwaju

Podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie papież Franciszek (79 l.) pojedzie tramwajem z rezydencji biskupów krakowskich na Błonia. Jednak nie będzie sam. Towarzyszyć mu mają niepełnosprawni pielgrzymi wraz z opiekunami. Oczywiście w tramwaju znajdzie się też miejsce dla jego najbliższych współpracowników i ochrony.

Spadł z Zawratu

Dramatyczna akcja TOPR. W rejonie Zawratu ze szlaku zabezpieczonego łańcuchami spadł mężczyzna. Zauważyli to turyści, którzy szli na Zawrat od strony Hali Gąsienicowej. Natychmiast wezwali pomoc. Mężczyznę odnaleziono, ale jego stan był na tyle poważny, że ratownicy potrzebowali wsparcia śmigłowca. Z poważnymi urazami głowy i kręgosłupa turysta został przetransportowany do szpitala w Zakopanem.

ZOBACZ: Wypadek w Tatrach. Turyści widzieli spadającego mężczyznę

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: