WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska EXPRESSEM- najnowsze informacje z Polski

EXPRESSEM- najnowsze informacje z Polski

21.07.2016, godz. 05:00
mapa polski
foto: Wikipedia

Najnowsze informacje z Polski:

Spalił partnerkę

Kobieta, którą trzy tygodnie temu podpalił konkubent, zmarła w poznańskim szpitalu. Była w stanie śpiączki farmakologicznej. Do zdarzenia doszło w parku w Rogoźnie. Kompletnie pijany 50-latek oblał swoją 57-letnią partnerkę łatwopalną cieczą i podpalił. Świadkiem zdarzenia był policjant po służbie. Pomógł kobiecie i zatrzymał zwyrodnialca. Mężczyzna miał 3 promile alkoholu we krwi. Z powodu śmierci ofiary zostanie zmieniona kwalifikacja czynu i 50-latek odpowie za zabójstwo.

Porywacze kur

Wielka akcja policjantów i hodowcy drobiu w gminie Stężyca! We wtorek późnym wieczorem właściciel pokaźnego stadka kur usłyszał z okolic grzędy tajemnicze odgłosy. Gdy wyszedł przed dom, ujrzał trzech rabusiów, którzy uciekali z kilkudziesięcioma kurami i połową tony paszy! Hodowca wraz z policjantami zatrzymali porywaczy drobiu. Mężczyźni w wieku od 16 do 32 lat trafili do aresztu. Jeden z nich był pijany. Teraz mogą trafić za kraty nawet na pięć lat.

Wydry wróciłydo lasu

Dwie młode wydry z okolic Srokowa igrały przy drodze, gdy zauważył je turysta. Pomyślał, że to sierotki. Zaniósł je do Nadleśnictwa Srokowo. Leśnicy stwierdzili, ze wydrom nic nie jest i powinny trafić na wolność. Trzeba było jeszcze przeprowadzić test rybny. Wydrom dano świeże ryby. Gdy okazało się, że radzą sobie z tym jedzeniem, zostały wypuszczone. Leśnicy apelują, by bez wyraźnego powodu nie zabierać młodych zwierząt z ich środowiska.

Zobacz także: Wiceprezydent obiecuje, że smród zniknie

Źródło: tvnwarszawa.pl/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: