WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska EXPRESSEM- najnowsze informacje z Polski

EXPRESSEM- najnowsze informacje z Polski

02.08.2016, godz. 05:00
mapa polski
foto: Wikipedia

Najnowsze informacje z Polski:

10-latek zginął na quadzie

Tragedia pod Płockiem! W Brochocinie 38-letni ojciec ze swoim 10-letnim synem postanowili wybrać się na przejażdżkę quadem. Była piękna pogoda, nic nie wskazywało, że może wydarzyć się tragedia. Jednak na prostym odcinku gminnej drogi pojazd się wywrócił i wypadł z drogi. 38-latkowi nic się nie stało, ale quad przygniótł chłopca i mimo szybkiej reanimacji 10-latek zmarł. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

Wybuchowa stodoła

Cała wieś Rudawcia została postawiona na nogi przez policjantów, którzy nakazali mieszkańcom natychmiastową ewakuację. A wszystko przez tajemnicze worki w jednej ze stodół. Służby o groźnych pakunkach poinformował wnuk 88-letniej właścicielki posesji, który z zagranicy przyjechał odwiedzić babcię. Miał wyremontować jej mieszkanie, a gdy szukał potrzebnych narzędzi, w stodole natrafił na worki z niewypałami. W sumie ewakuowano 38 osób, w tym 10 dzieci. Patrol saperski z Głogowa zabezpieczył prawie 40 sztuk poradzieckiej amunicji różnego kalibru.

Pijani obsługiwali karuzelę

O włos od tragedii podczas festynu w Szreńsku. W rozstawionym tam wesołym miasteczku bawili się ludzie, ale trzem osobom nie było do śmiechu. Jedna z karuzel nagle załamała się i spadła na ziemię. Poszkodowane 15-latka, 16-latka i 28-latka trafiły do szpitala. Okazało się, że maszynę obsługiwało dwóch pijanych pracowników. Jeden z nich wydmuchał ponad 2 promile alkoholu, drugi ponad promil. Policja zatrzymała mężczyzn, a także właściciela wesołego miasteczka. Grozi im do 3 lat więzienia.

Zobacz także: Pogrzeb Ewy Tylman najprawdopodobniej jeszcze w tym tygodniu

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: