WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska EXPRESSEM- najnowsze informacje z Polski

EXPRESSEM- najnowsze informacje z Polski

23.09.2016, godz. 04:00
mapa polski
foto: Wikipedia

Najnowsze informacje z Polski:

Nożownik w przedziale

Horror w pociągu na dworcu w Kielcach! 58-letni mężczyzna został zaatakowany w przedziale przez młodego człowieka. 25-latek wyciągnął nóż i brutalnie dźgnął mężczyznę w rękę i nogę. Na szczęście szybko zareagowali funkcjonariusze ochrony kolei. Jeden z nich udzielił pomocy rannemu, drugi zaalarmował kolegów. Chwilę później agresywny 25-latek został zatrzymany. Nie wiadomo, dlaczego sięgnął po nóż. Był trzeźwy, ale policja sprawdza, czy nie naćpał się narkotyków.

Granaty na złomie

Ileż szczęścia miał pracownik jednego z olsztyńskich skupów złomu, gdy natrafił w jednej ze stert na niewybuchy! Do żadnej eksplozji nie doszło, ale jak komentują służby, ze znaleziskami z czasów II wojny światowej nie ma żartów. Do odkrycia sześciu granatów, w tym trzech uzbrojonych, jednego moździerzowego i dwóch pocisków artyleryjskich pełnych, doszło podczas segregacji złomowiska przez pracowników. Na miejsce przyjechali saperzy, którzy zabezpieczyli znalezisko i wywieźli na poligon wojskowy w celu detonacji. Służby ostrzegają, że po znalezieniu niewybuchów należy natychmiast zgłosić ten fakt na policję.

Wódka za wolność

Jechała wężykiem, coraz trudniej jej się pedałowało. Policjantów ze Złotowa zaalarmowali przechodnie, którzy zauważyli pijaną 47-latkę jadącą rowerem. Mundurowi szybko odnaleźli wesołą cyklistkę. Kobieta wydmuchała promil alkoholu. Okazało się też, że już wcześniej odpowiadała za prowadzenie pojazdów po pijanemu. Widząc, w jakich jest tarapatach, próbowała przekupić funkcjonariuszy... butelką wódki. Policjanci nie ulegli i zabrali ją do celi. Po wytrzeźwieniu 47-latka usłyszała zarzuty jazdy po pijanemu, próby przekupstwa i niestosowania się do zakazu sądu. Grozi jej 10 lat więzienia.

Zobacz także: Przebił psa widłami, rzucił kotem o ścianę i znęcał się nad partnerką

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: