WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska EXPRESSEM: Nożownik w Ostrowcu Świętokrzyskim pociął ekspedientkę

EXPRESSEM: Nożownik w Ostrowcu Świętokrzyskim pociął ekspedientkę

31.10.2016, godz. 02:00
nóż, atak nożownika, NYPD, atak pasażera matra
nóż, atak nożownika, NYPD, atak pasażera matra foto: Dreamstime

Expressem, czyli najnowsze informacje z polski w telegraficznym skrócie. Dramat w Ostrowcu Świętokrzyskim. Nożownik pociął ekspedientkę.

Najazd danieli

Blady strach padł na mieszkańców Chojnic. Nie mogą wyjść z domów bez obawy, że zaraz na swej drodze nie spotkają... daniela. Chojniccy strażnicy miejscy co chwilę otrzymują telefoniczne zgłoszenia o biegających po ulicach jeleniach, kozach czy łosiach. Tak naprawdę to daniele, czyli krewni jelenia. Służby porządkowe ostrzegają, że ze względu na swoje rozmiary zwierzęta moga stanowić zagrożenie dla pieszych, a także dla kierowców. Należy więc zdjąć nogę z gazu i zachować ostrożność, szczególnie po zmroku.

Nożownik w sklepie

Dramat w Ostrowcu Świętokrzyskim! W jednym ze sklepów z artykułami BHP pojawił się mężczyzna, który chciał kupić spodnie. Od razu po ich przymierzeniu poszedł do kasy i nagle zaatakował pakującą towar ekspedientkę kuchennym nożem. Sprawca zadał jej dwa ciosy, a później uciekł ze spodniami. Policja na szczęście w ciągu kilku minut znalazła nożownika. Jak się okazało, był pod wpływem alkoholu. 38-latkowi grozi teraz dożywocie za próbę zabójstwa i rozbój.

ZOBACZ: Nożownik CHCIAŁ zaatakować burmistrza Chęcin

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: