WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska EXPRESSEM: Pijane zbiry pobiły dziecko

EXPRESSEM: Pijane zbiry pobiły dziecko

29.11.2016, godz. 02:00
Płaczący chłopiec, dziecko
foto: EAST NEWS

Expressem, czyli najnowsze informacje z Polski w telegraficznym skrócie. W Elblongu dwaj mężczyźni pobili 11-letniego chłopca. W Jaworze mężczyzna po wypadku zabłądził w lesie

Pijane zbiry pobiły dziecko

Na jednej z ulic Elbląga dwaj mężczyźni napadli na 11-letniego Michała. Najpierw zrzucili chłopca z roweru, a potem zaczęli go okładać pięściami i kopać. Zszokowany i posiniaczony malec trafił do szpitala, a policja ruszyła w pościg za napastnikami. Dzięki zapisom z monitoringu udało się zatrzymać jednego z nich. Wyznał mundurowym, że był pewien, iż chłopiec ukradł mu telefon i piwo. Dodał też, że był pijany. Teraz policja szuka drugiego sprawcy napaści. Mężczyznom grożą 3 lata więzienia.

Po wypadku zbłądził w lesie

Ogromne szczęście miał 33-letni kierowca z Oleśnicy, który na śliskiej drodze koło Jawora wjechał autem w drzewo, a potem w szoku uciekł do pobliskiego lasu i zabłądził. Po jakimś czasie zdesperowany i skrajnie wyziębiony dodzwonił się na policję, ale nie umiał wyjaśnić, gdzie się znajduje. Mundurowi natychmiast ruszyli na poszukiwania kierowcy. Już po ciemku odnaleźli go w lesie. Z objawami hipotermii mężczyzna trafił do szpitala, a mundurowi wyjaśniają okoliczności wypadku.

Doliniarka z Bułgarii

Fala drobnych kradzieży w Stalowej Woli. W jednym ze sklepów mieszkance powiatu tarnobrzeskiego skradziono 360 zł i dokumenty. Na policję zgłosiły się też inne kobiety, które zostały okradzione w tym samym sklepie. Kieszonkowcem okazała się 19-letnia obywatelka Bułgarii, którą na gorącym uczynku przyłapali pracownicy sklepu i natychmiast oddali w ręce policji. Skradzione pieniądze w kwocie 940 złotych i dokumenty udało się odzyskać, a 19-latka trafiła do policyjnego aresztu.

ZOBACZ: Jak zatuszować siniaki po pobiciu? Tego uczy marokańska telewizja

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: