WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska EXPRESSEM- wiadomości z Polski

EXPRESSEM- wiadomości z Polski

09.06.2017, godz. 02:00
Karetka, pogotowie, wypadek
foto: EAST NEWS

Expressem, czyli najnowsze informacje z Polski. A wśród nich: Oskarżył kolegę o kradzież i go podpalił. Taksówka widmo wjechała w dziecko.

Podpalił kolegę

Dramatyczne wydarzenia w Łodzi! Dwóch bezdomnych mężczyzn w wieku 38 i 56 lat imprezowało w zaroślach, gdy nagle doszło między nimi do kłótni. Młodszy polał alkoholem swojego kolegę od kieliszka, podpalił i uciekł. Przechodnie zawiadomili służby o płonącym jak pochodnia mężczyźnie. Ratownicy natychmiast przetransportowali go do oparzeniówki w Siemianowicach Śląskich. Zatrzymany 38-latek tłumaczył, że podejrzewał 56-latka o kradzież plecaka i zapewniał, że nie chciał zabić kolegi. Trafił do aresztu, a teraz grozi mu nawet dożywocie.

Taksówka widmo wjechała w dziecko

O mały włos od nieszczęścia! W Gnieźnie w 10-letnią dziewczynkę wjechała taksówka bez kierowcy. Dziecko zostało przyciśnięte do bramy i trafiło do szpitala. Po opatrzeniu zostało wypisane do domu, bo nie odniosło większych obrażeń. Jak się okazało, taksówkarz zostawił auto, nie zaciągając hamulca ręcznego, i poszedł do sklepu. Wtedy pojazd stoczył się wprost na przechodzącą dziewczynkę. Policja na razie zatrzymała mężczyźnie prawo jazdy. Wkrótce odpowie za spowodowanie kolizji.

ZOBACZ: Chłopak pani Karoliny chciał ją spalić! Horror w Łodzi

Źródło: NOWA TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: