WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV

EXPRESSEM wiadomości z Polski

10.06.2017, godz. 02:00
MAPA POLSKI.
foto: SHUTTERSTOCK

Informacje z Polski w skrócie.

Milioner Matejko na aukcji

Podczas aukcji sztuki w domu aukcyjnym DESA Unicum w Warszawie pod młotek poszedł obraz Jana Matejki z 1861 r. "Zabicie Wapowskiego", który artysta namalował, mając zaledwie 23 lata. Przez dziesiątki lat myślano, że obraz bezpowrotnie przepadł, ale odnalazł się pięć lat temu w Ameryce Południowej. Teraz został kupiony za imponującą kwotę 3 mln 683 tys. zł przez anonimowego nabywcę.

Dachowanie z promilami

To nie były sceny z filmu, ale szalone wyczyny pijanego kierowcy. Stracił panowanie nad kierownicą na jednym z rond, wbił się w znak drogowy, później powalił latarnię, a na koniec dachował. 21-letni szofer miał w organizmie ponad 0,5 promila alkoholu. Za nocne popisy stracił już prawo jazdy, a teraz czeka go jeszcze sąd.

Groźny pedofil w rękach policji

Policjanci z Katowic ujęli 51-letniego mężczyznę, który przez internet umówił się z 13-latką. Na spotkanie przyszedł z reklamówką, w której miał wibrator, kulki analne, nunczako, żel intymny i prezerwatywy. Pedofila wytropił internauta z Rudy Śląskiej. Najpierw z nim korespondował, a potem wystawił policji. 51-latkowi grożą 2 lata więzienia za składanie propozycji seksualnych małoletniej.

Zobacz: ŚMIERTELNY wypadek w Szczecinie. Nie żyje mężczyzna!

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: