WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska EXPRESSEM: wiadomości z Polski

EXPRESSEM: wiadomości z Polski

28.06.2017, godz. 02:00
Policja
foto: EAST NEWS

Wiadomości z Polski w skrócie.

Pijany jechał z trojgiem dzieci

Policjanci z drogówki zatrzymali w Brzeźnie osobowego opla, bo dostrzegli, że jadący nim ludzie nie mają zapiętych pasów bezpieczeństwa. Gdy zajrzeli do środka - zdębieli. W pojeździe tłoczyło się pięcioro dorosłych i troje dzieci, które siedziały na kolanach swoich opiekunów. Mało tego: 33-letni kierowca ledwie trzymał się na nogach (miał ponad 2,5 promila alkoholu we krwi), pozostali dorośli też byli pijani. Teraz czeka ich sąd za narażenie dzieci na utratę życia lub zdrowia. 

Krwawy żart strażaków

Podczas festynu w Radnicy, na którym bawił burmistrz Krosna Odrzańskiego Marek Cebula, strażacy ochotnicy podbiegli do niego, przytrzymali za ręce, a następnie dla żartu oblali wodą pod ciśnieniem wystrzeloną z armatki. Skutek? Twarz burmistrza zalała się krwią, z oczu wypadły mu szkła kontaktowe. Nieszczęsna ofiara dowcipnisiów trafiła do szpitala - nie widzi na jedno oko, lekarze walczą o jej wzrok. Strażaków czekają poważne konsekwencje. 

Wpadka dilerów

Rutynowy wywiad środowiskowy przeprowadzany przez dzielnicowego z Jasła skończył się aresztowaniem trzech handlarzy narkotykami. Mundurowy zaskoczył ich w mieszkaniu, gdy porcjowali marihuanę i amfetaminę. Byli tak zaabsorbowani robotą, że zapomnieli zamknąć drzwi wejściowe. Na miejscu zabezpieczono dwie wagi elektroniczne, 42 gramy marihuany i 16 gramów amfetaminy. Narkotykowi dilerzy trafili za kratki, grozi im do trzech lat więzienia. 

Zobacz: Zamordował 4 osoby, ciał do dziś nie znaleziono. Zapadł wyrok

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: